Мобільний додаток

Про що говорять у Давосі цього року — розповідає економіст

23.01.2019 р., 20:02
Головною темою обговорення на Давоському економічному форумі цього року є вплив розвитку технологій на світову економіку. Зокрема мова йде про реформування Світової організації торгівлі. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Ввечері" повідомив головний консультант відділу зовнішньоекономічної політики Національного інституту стратегічних досліджень Іван Ус.
 
"Пан Шваб, це голова Всесвітнього економічного форуму, він сказав, що зараз змінюються багато речей. З'являються нові технічні нововведення. Слід розуміти, наскільки світ адаптовується о цього. Сьогодні виступав Сіндзо Абе, він дуже багато казав про СОТ. Світова організація торгівлі зараз має проблеми і він казав: світ змінюється і СОТ повинна не лише існувати, а й адаптуватись. Я думаю, що цього і наступного року буде робота саме над новими правилами Світової організації торгівлі. Від того, наскільки вони будуть вдалими, залежатиме, яким буде обличчя всього світу", — зазначив Іван Ус.
 
Зазначимо, 22 січня у швейцарському Давосі відкрився щорічний Всесвітній економічний форум. Цього року темою форуму є Глобалізація 4.0 Формування глобальної архітектури в епоху четвертої промислової революції. Планується, що у форумі у візьмуть участь понад 3 тис представників органів влади, керівників провідних світових компаній та банків, громадських діячів. 
 
 
Слухати повну версію.
 
На фото: голова Давоського форуму Клаус Шваб, джерело: The National
Про що говорять у Давосі цього року — розповідає економіст

Новини по темі