Мобільний додаток

Зовнішня реклама Українського радіо на громадському транспорті

17.12.2018 р., 20:00

17 грудня у найбільших містах країни у рейс вийшли перші тролейбуси та автобуси з логотипом Українського радіо, а також з ФМ-частотами та кодом для скачування мобільного додатку suspilne.radio. 

Про промо-кампанію Українського радіо на транспорті написав на своїй сторінці у Фейсбуку генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

"Зростання на 67% аудиторії Першого каналу Суспільного радіо – Українського радіо – відбулось за перший рік лише завдяки якісній зміні контенту, на жаль, без промо-кампаній. І ось тепер ми можемо залучити нову аудиторію у великих містах: автомобілістів, пасажирів, просто перехожих, які раніше, можливо, і не слухали нас. Така кампанія спрямована на залучення нової аудиторії та впізнаваність бренда", – написав генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Перші автобуси та тролейбуси вийши на рейс з рекламою Українського радіо у Києві, на черзі –Львів та Дніпро. 

"Я мусив переконатись, що оновлене радіо і справді має чітку тенденцію до зростання аудиторії та подобається слухачам, а вже потім щось промотувати. Досвід кількох оновлених і перейменових радіостанцій за цей рік показав небезпеку розчарування аудиторії: реклами багато, люди вмикають, але, якщо їм не сподобалось, вони так і запам'ятають: поганеньке радіо. Так от тепер мені не соромно за Українське радіо", – розповів Дмитро Хоркін.  

Нагадаємо, за даними дослідницької компанії Кantar TNS в Україні, тижневе охоплення Українського радіо зросло на 67%  за 9 місяців. 

Фото: Світлана Мялик

Зовнішня реклама Українського радіо на громадському транспорті

Новини по темі