Мобільний додаток

Москва намагається об'єднати проросійський табір в Україні навколо Медведчука — Капсамун

18.11.2018 р., 19:00
Росія докладає зусиль, щоб об'єднати проросійський табір в Україні навколо Віктора Медведчука.  Таку думку в ефірі Українського радіо в програмі Україна.Сьогодення висловив політичний експерт, редактор відділу політики газети "День" Іван Капсамун.
 
“Об'єднавчі процеси в проросійському таборі відбуваються навколо фігури Віктора Медведчука — відверто проросійської креатури, під яку протягом багатьох років в Україні намагаються зліпити певні об'єднання та хочуть, щоб українці полюбили Медведчука. Це у Москви не виходить, тому вони йдуть різними шляхами. Наприклад заздалегідь був задуманий такий проект як Рабинович, який потім обєднався з Медведчуком, або інші фігури як то Мірошниченко”, — вважає Іван Капсамун.
 
Тим не менш, на думку експерта, повністю об'єднати проросійський табір навряд чи вдасться.
 
“Я б не сказав, що проросійський табір є консолідованим. На цьому напрямку є екілька груп впливу, зокрема група Ахметова. Ми знаємо, що вони одразу заявили, не давали зелене світло Бойку, щоб він проводив об'єднавчі процеси. Ми не можемо виключати, що на (президентські — ред.) вибори вони не висунуть свого кандидата”, — зазначив Іван Капсамун.
 
Нагадаємо, 9 листопада Співголова фракції «Опозиційного блоку» в парламенті Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабинович підписали угоду про співпрацю, а 15 листопада Рабинович відмовився іти в президенти та оголосив, що підтримуватиме на виборах Бойка.
 
Слухати повну версію.
Москва намагається об'єднати проросійський табір в Україні навколо Медведчука — Капсамун

Новини по темі