Мобільний додаток

З'явилися подробиці у справі про вбивство Вороненкова (аудіо)

12.09.2018 р., 18:04

П'ять присяжних у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова відібрав і затвердив сьогодні Шевченківський районний суд Києва.

Як повідомив прокурор Олександр Жила, троє з них братимуть участь у наступних засіданнях суду, де розглядатиметься по суті справа за звинуваченням Ярослава Тарасенка і Олександра Лося у пособництві в умисному вбивстві Дениса Вороненкова. За словами прокурора Олександра Жили, від позиції присяжних залежить рішення суду. Адже вони мають три голоси, а судді тільки два голоси.

Прослухати

За словами адвоката Владислава Добоша - захисника одного зі звинувачених Ярослава Тарасенка - спочатку судова електронна система розподілу надала кандидатури присяжних, з яких суд і обирав склад присяжних.

Прослухати

Наступне засідання Шевченківського райсуду столиці у справі про вбивство Дениса Вороненкова заплановано на 21 вересня.

Нагадаю, колишнього депутата Держдуми дениса Вороненкова, який виїхав з Росії до України, було застрелено у центрі Києва в березні 2017 року. За результатами розслідування оголошено підозру Ярославу Тарасенку і Олександрові Лосю. У липні 2018 р. обвинувальний акт щодо них скеровано до суду. Замовником убивства Генеральна прокуратура назвала громадянина Росії Володимира Тюріна — колишнього громадянського чоловіка дружини Вороненкова Марії Максакової. Його оголошено у міжнародний розшук.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Новини по темі