Мобільний додаток

На Українському радіо стартує нова програма "Safe"

25.07.2018 р., 19:07

28  липня на Українському радіо вийде в ефір перший випуск нової програми про фінансову грамотність "Safe". Ведучі програми: Юрій Табаченко, Дмитро Хоркін, Ірина Славінська.

"Програма звучатиме у прямому ефірі щосуботи о 16:20 на Першому каналі Українського радіо, а також на радіо "Культура". Ми хочемо довести, що фінанси - це не страшно. "Safe" - свого роду лікнеп у легкій, доступній формі як для молодих людей, які тільки починають користуватися послугами фінансових установ, так і тих, хто вже на старті кар’єри, трохи більше, ніж колись, заробляють і планують перші відповідальні покупки. Стане вона у нагоді  й людям старшого віку, яким треба навчитися користуватися фінансовими послугами у цифрову еру", - повідомив виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.

На прикладі конкретних життєвих історій, за допомогою експертів ведучі інформуватимуть слухачів про методи ефективного управління особистими коштами та приховані ризики у фінансових послугах.

Героями програми «Safe» стануть люди, які мають позитивний чи негативний фінансовий досвід: перешкоджання шахрайствам; планування сімейного бюджету; користування кредитом.

Спікерами виступатимуть незалежні  фахівці у даній сфері, які працюють в аналітичних центрах, громадських організаціях та наукових установах, тренери з фінансової грамотності.

На сьогодні це вкрай необхідна програма, бо сучасні фінансові послуги дають значні переваги і отримання знань про ці послуги розширить можливості людей, особливо в сільській місцевості.

"Серед тем, які пропонуємо слухачам: перші кроки до управління власними грошима, бюджет (сімейний чи особистий), управління щомісячними доходами та витратами. Радіослухачів цікавлять додаткові опції банківських карток. Не всі знають про види та умови депозитів, не завжди можуть розпізнати ознаки ризикових депозитних пропозицій. Ці та інші питання будемо порушувати й доносити до слухачів у доступній формі у нашій новій програмі "Safe", - наголосив виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.

Слухайте перший випуск програми "Safe" 28  липня о 16.20 на Першому каналі Українського радіо.

На Українському радіо стартує нова програма "Safe"

Новини по темі