Мобільний додаток

МЗС України посилить тиск на Росію через події у Криму

29.05.2018 р., 17:33

МЗС України має намір посилити дипломатичний і політичний тиск на Російську Федерацію у зв'язку з новими арештами і репресіями в Криму.

Про це у Києві заявила речник МЗС України Мар'яна Беца, повідомляє Укрінформ.

"З нашого боку ми, по-перше, посилимо політичний тиск на Росію ... По-друге, сьогодні наш міністр закордонних справ Павло Клімкін виступатиме на спеціальному засіданні Ради безпеки ООН, яке присвячене Україні, а ми вже непостійний член Ради Безпеки, але завдяки польським колегам, сьогодні відбудеться спеціальна сесія Радбезу ООН, де міністр виступатиме з осудом російської агресії і з тим, щоб показати жахливу картину репресій в Криму, нагадати про деякі, найбільш резонансні справи і закличе наших партнерів посилити тиск - дипломатичний, політичний і в тому числі список санкцій", - розповіла Беца.

За її словами, останні кримінальні справи в Криму, в тому числі викрадення і побиття делегата Курултаю кримськотатарського народу Асана Егіза - це спроба дискредитації Меджлісу кримськотатарського народу, що є цинічним на тлі припису Російської Федерації з боку Міжнародного суду ООН про відновлення діяльності Меджлісу, забороненого РФ після анексії Криму.

МЗС України посилить тиск на Росію через події у Криму

Новини по темі