Мобільний додаток

Євросоюз підтримує розслідування катастрофи MH-17

25.05.2018 р., 13:08

Європейський Союз повністю підтримує роботу Спільної слідчої групи, яка займається розслідуванням збиття малайзійського "Боїнга" рейсу MH17 у небі над Донецькою областю у липні 2014 року.

Про це сказала Високий представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Брюсселі.

"Високий представник розпочала зустріч, висловлюючи повну підтримку Європейського Союзу роботі спільної слідчої групму зв'язку зі збиттям літака рейсу MH17", - йдеться у повідомленні Служби зовнішніх дій.

Федеріка Могеріні та Володимир Гройсман обговорили стан справ у відносинах України та ЄС та широкомасштабний процес реформ, а також ситуацію з безпекою та гуманітарну ситуацію в Україні.

Нагадаємо, Україна займає чільне місце на порядку денному ЄС, що підкреслюється регулярними контактами на усіх рівнях, включаючи двосторонні візити в рамках "Східного партнерства" та майбутнього саміту "Україна - ЄС", що відбудеться 9 липня в Брюсселі.

Євросоюз підтримує розслідування катастрофи MH-17

Новини по темі