Мобільний додаток

У Москві відбулися пікети з вимогою звільнити Олега Сенцова

20.05.2018 р., 10:38

На Пушкінській площі у Москві в суботу, 19 травня, відбулася серія одиночних пікетів із закликом звільнити українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування у російській колонії.

Пікети біля пам'ятника Пушкіну провели, змінюючи один одного, Аліса Ганієва, Вікторія Івлєва, Наталія Мавлевич, Марія Людковська, Олексій Медведєв і Ліна Старостіна. Вони тримали плакати із закликом звільнити Сенцова. Про це повідомляє Радіо Свобода.

У п'ятницю на пікет з вимогою обміняти Олега Сенцова до Адміністрації президента Росії вийшов директор конкурсних програм кінофестивалю "Послання до людини" Олексій Медведєв.

Нагадаємо: режисера Олега Сенцова заарештували в аннексованому Росією Криму 4 роки тому. Його разом з активістом Олександром Кольченком звинуватили у підготовці терактів. У серпні 2015 року суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обвинувачені свою вину не визнали.

14 травня Олег Сенцов розпочав безстрокове голодування, назвавши умовою його припинення визволення всіх українських політв'язнів у Росії.

У Москві відбулися пікети з вимогою звільнити Олега Сенцова

Новини по темі