Мобільний додаток

Міністр оборони назвав дату завершення АТО

23.04.2018 р., 12:04

Міністр оборони України  назвав дату, коли завершиться Антитерористична операція. Після цього розпочнеться новий формат спеціальних дій.

Про це Степан Полторак повідомив в інтерв'ю "BBC News".

"30 квітня ми завершуємо проведення АТО і переходимо до проведення операції Об'єднаними силами на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом", - наголосив міністр.

Міністерство уже підготувало органи військового управління, які виконуватимуть завдання в Донецькій і Луганській областях. За його словами, наразі уже провели навчання та здійснюється передислокація органів військового управління, заміна частин і підрозділів, реструктуризація військових частин і їх заміна.

Керуватиме новим форматом операції командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв, його уже призначив Президент. Він займеться підготовкою і керівництвом всіх сил оборони - не тільки ЗСУ, а й СБУ, поліції, Нацгвардії, прикордонників.

Степан Полторак назвав головне завдання командувача - звільнити територію від окупантів та захистити територіальну цілісність України.

Нагадаємо, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг повідомив про те, що на окупованій території на 10% зросло порушення режиму тиші, в 9 разів збільшилось використання озброєння, забороненого Мінськими угодами.

Міністр оборони назвав дату завершення АТО

Новини по темі