Мобільний додаток

Назара Холодницького викликали на допит до Генпрокуратури (аудіо)

30.03.2018 р., 18:15

На допит до Генеральної прокуратури сьогодні було викликано Голову спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

У заяві Національного антикорупційного Бюро, що його озвучила Українському радіо речниця відомства Світлана Оліфіра, йдеться, зокрема, що "...з огляду на дані, отримані в результаті санкціонованих судом негласних слідчих дій, існують підстави вважати, що в діях керівника САП можуть вбачатися ознаки для притягнення його до кримінальної та дисциплінарної відповідальності".

Прослухати

Директор НАБУ Артем Ситник в опублікованому сьогодні інтерв'ю виданню "Дзеркало Тижня" розповів, що очолюване ним відомство і Генеральна прокуратура мають дані про те, що голова САП Назар Холодницький нібито чинив тиск на суд, а також передавав зацікавленим особам інформацію про перебіг певних розслідувань. Зокрема, у справі проти мера Одеси Геннадія Труханова, підозрюваного у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем. Ці дані, як йдеться в інтерв"ю,  були отримані, зокрема, і шляхом прослуховування кабінету Назара Холодницького.

Сам Назар Холодницький сьогодні на брифінгу у Києві сказав, що прийде на допит до Генеральної прокуратури третього квітня і наполягатиме на публічності усього процесу, оскільки звинувачення на його адресу - безпідставні.

Прослухати

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Назара Холодницького викликали на допит до Генпрокуратури (аудіо)

Новини по темі