Мобільний додаток

Парламент розгляне подання Генпрокуратури щодо притягнення Євгена Бакуліна до кримінальної відповідальності (аудіо)

12.03.2018 р., 17:46

Подання Генпрокуратури щодо притягнення народного депутата Євгена Бакуліна до кримінальної відповідальності, його затримання та арешту визнав законним регламентний комітет Верховної Ради на своєму сьогоднішньому засіданні.

Тепер це питання розгляне Верховна Рада, як припустив зранку спікер Андрій Парубій, - ймовірно, цього четверга. Сьогодні на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, груп і комітетів співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко сказав, що Євген Бакулін зараз перебуває на лікуванні.

Прослухати


Якщо парламент дасть Генпрокуратурі дозвіл на подальші процесуальні дії відносно Євгена Бакуліна, ГПУ має намір висунути депутату підозру у створенні організованого злочинного угруповання, у розкраданні державних коштів та за іншими статтями у справі про закупівлю у 2011 році нафтобурових установок за завищеною ціною.

Про це Генпрокурор Юрій Луценко сьогодні розповів на засіданні регламентного комітету. За його словами, Євген Бакулін кілька років як виїхав з України. Де він перебуває нині, представники ГПУ, за словами Юрія Люценка, не знають і пропонують підозрюваному піти на угоду зі слідством.

Прослухати

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Парламент розгляне подання Генпрокуратури щодо притягнення Євгена Бакуліна до кримінальної відповідальності (аудіо)

Новини по темі