Мобільний додаток

Під стінами КМДА активісти проводять акцію протесту

2.02.2018 р., 14:14

Під КМДА проходить акція проти забруднення навколишнього середовища заводом "Фанплит".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Громадські активісти у костюмах хімічного захисту, у супроводі похоронної музики, принесли до столичної мерії символічну "бочку з хімічно небезпечними речовинами".

Таким чином, ГО "Мешканці Комфорт тауну" та інших громадських організацій та жителів Лівого берега столиці просять столичну владу перенести виробництво підприємства за межі міста.

Київська міська рада прийняла до розгляду петицію щодо винесення заводу "Фанплит" за межі Києва.

Віталій Кличко доручив постійним комісіям Київради з питань екологічної політики та з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики, а також профільним заступникам голови КМДА і виконавчому органу Київради розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Автор звернення Олег Довжок зазначає, що посеред житлових кварталів за адресою провулок Фанерний, 1 знаходиться деревообробне підприємство ПрАТ "Фанплит", виробничі потужності якого морально та фізично застаріли. Тому пропонує винести завод за межі столиці, при цьому зберігши виробництво та робочі місця.

Жахливий хімічний сморід розлітається на найближчі житлові мікрорайони. Таке "сусідство" викликає у мешканців, особливо дітей, хвороби, що супроводжуються нападами кашлю, загостренням алергічних реакцій, головним болем, ускладненнями перебігу ОРВІ та постійними обструктивними бронхітами. Із часом це призводить до важких онкологічних захворювань.

Під стінами КМДА активісти проводять акцію протесту

Новини по темі