Мобільний додаток

Британія планує збільшити фінансування армії через загрози РФ

22.01.2018 р., 11:29

Генеральний штаб Великої Британії закличе збільшити фінансування Збройних сил країни з огляду загрозу з боку Росії, що зростає.

Про це має намір заявити начальник Генерального штабу Збройних сил Великої Британії генерал Нік Картер під час майбутнього виступу у Королівському об'єднаному інституті оборонних досліджень, повідомляє ВВС.

Під час свого виступу Картер має намір звернути увагу на те, що здатність британської армії реагувати на загрози "буде зруйнована, якщо ми не йтимемо у ногу із супротивниками".

Відповідна заява, схвалена міністром оборони країни Гевіном Уільямсоном, буде оприлюднена з огляду на розмови про можливі скорочення витрат у секторі оборони.

Під час виступу генерал Картер розповість про нові можливості кібербезпеки у РФ, а також можливості російської армії здійснювати удари ракетами великої дальності. На його думку, Росія будує дедалі агресивніші плани, військові можливості якої британська армія ще має наздогнати. Картер також упевнений, що потенційні військові загрози для Великої Британії "тепер перебувають на порозі Європи".

Новини по темі