Мобільний додаток

Заарештований в окупованому Криму журналіст Назімов оголосив голодування

18.01.2018 р., 08:54

Заарештований в окупованому Криму редактор видання "Твоя Газета" Олексій Назімов 15 січня оголосив голодування.

Про це повідомляє "Крим.Реаліі" з посиланням на адвоката Олексія Ладіна.

"Сьогодні я отримав інформацію, що Назімова привозили ознайомитися з матеріалами його справи в Алуштинський суд. У цей час він встиг повідомити одному із слухачів, які перебували в будівлі, що він з понеділка оголосив голодування", - сказав Ладін. За його словами, про конкретні причини голодування йому поки що невідомо, але "все стане ясно під час судового засідання 18 січня".

Редактора місцевого видання "Твоя газета" Олексія Назімова і депутата російської міськради Алушти Павла Степанченка затримали 4 жовтня 2016 року за підозрою в комерційному підкупі і посередництві. За версією слідства, Назімов вимагав гроші у представника Алуштинської організації "Єдиної Росії" за нерозголошення відомостей, що ганьблять членів партії. Журналіст заявляє про політичний характер переслідувань.

Стосовно затриманих порушили кримінальну справу. Олексія Назімова спочатку обвинувачували за частиною 7 статті 204 Кримінального кодексу РФ (комерційний підкуп, пов'язаний з вимаганням предмета підкупу), а Павла Степанченка - за частиною 2 статті 204.1 (посередництво в комерційному підкупі, вчинене групою осіб за попередньою змовою).

Згодом справу перекваліфікували за статтею 163 Кримінального кодексу РФ (вимагання).

Заарештований в окупованому Криму журналіст Назімов оголосив голодування

Новини по темі