Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

"UA: Перший" покаже зимову Олімпіаду-2018 та літню Олімпіаду-2020

3.01.2018 р., 16:13

Публічне акціонерне товариство "НСТУ" уклала субліцензійний договір з купівлі прав на трансляцію в Україні Зимових Олімпійських ігор-2018 і Літніх Олімпійських ігор-2020 з провідною глобальною медіа-компанією Discovery Communications.

Про це повідомляє Детектор медіа.

У портфоліо компанії входять телеканали Eurosport. Це дозволить суспільному мовнику показувати трансляції Олімпіади майже на всій території України. Перебіг змагань транслюватиметься в форматі SD і HD-сімулкаст на сайті телеканалу "UA: Перший".

Президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка вважає, що Україну цінують у світі як спортивну державу. "Дуже важливо, щоб наше суспільство знало своїх спортивних героїв, які прославляють країну у світі, щоб на цих яскравих прикладах виховувалось молоде покоління, зростала сильна і здорова українська нація. Завдяки телевізійним трансляціям українці зможуть побачити змагання найсильніших атлетів і вболівати за своїх співвітчизників, які, впевнений, докладуть усіх зусиль для гідного виступу", – сказав Сергій Бубка.

Член правління НСТУ, відповідальна за розважальний напрям діяльності Олександра Кольцова наголосила, що забезпечувати висвітлення змагань такого рівня як Олімпіада – завжди непросто. "Цього року ми плануємо докласти ще більше зусиль творчої та технічної команд спортивного напрямку і зробимо все можливе, аби українці із захопленням спостерігали за виступами наших олімпійців та відчули неймовірну атмосферу цієї події", – пояснила вона.

Зимові Олімпійські ігри-2018 пройдуть із 9 по 25 лютого в південнокорейському Пхенчхані. В ефірі "UA: Перший" глядачі зможуть побачити змагання з різних видів спорту, загальна тривалість яких складатиме не менше ніж 100 годин.

Особлива увага приділятиметься найбільш популярним в Україні видам спорту і виступам спортсменів національної олімпійської збірної. Крім того, спостерігати за подіями Олімпіади глядачі зможуть в ефірі спортивних телеканалів Eurosport 1 та Eurosport 2.

Додамо, "UA: Перший" планує відправити дві знімальні групи на зимові Олімпійські ігри 2018 у місто Пхенчхан (Південна Корея).

"UA: Перший" покаже зимову Олімпіаду-2018 та літню Олімпіаду-2020

Новини по темі