Мобільний додаток

Міністри закордонних справ ГУАМ зустрілися у Нью-Йорку

22.09.2017 р., 12:24

Міністри закордонних справ ГУАМ (регіональне об'єднання чотирьох держав: Грузії, України, Азербайджану та Молдови) розглянули питання посилення політичної та економічної взаємодії в рамках організації.

Про це повідомляє прес-служба МЗС за результатами засідання глав зовнішньополітичних     відомств ГУАМ у Нью-Йорку в рамках Генеральної Асамблеї ООН.

"У ході засідання сторони розглянули питання посилення політичної та економічної взаємодії у форматі ГУАМ, з огляду на ключове географічне розташування і стратегічну важливість держав-членів організації, території яких є природним коридором, що з'єднує Європу та Азію", - йдеться у повідомленні.

Особливу увагу очільники МЗС зосередили на необхідності подальшої співпраці в рамках організації та прагненні до якнайшвидшого врегулювання конфліктів на територіях держав-членів ГУАМ на основі суверенітету, територіальної цілісності та непорушності міжнародно визнаних кордонів держав.

Міністри закордонних справ ГУАМ також підтвердили свою відданість роботі над просуванням проекту резолюції ГА ООН "Тривалі конфлікти в регіоні ГУАМ та їхні наслідки для міжнародного миру, безпеки і розвитку".

Додамо, відбулися також зустрічі у форматах ГУАМ + Японія та ГУАМ + США, під час яких акцентовано увагу на важливості продовження роботи у зазначених форматах, а також визначені напрямки подальшого діалогу держав-членів організації з Японією та США.

Міністри закордонних справ ГУАМ зустрілися у Нью-Йорку

Новини по темі