Мобільний додаток

Україна - країна можливостей для бізнесу США

22.09.2017 р., 11:21

Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся з представниками провідних американських компаній.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.
    
"Україна - країна можливостей для інвесторів. Згідно з опитуванням, проведеним журналом "Institutional Investor", Україна посіла перше місце у списку країн, які планують відвідати потенційні інвестори у наступні 12 місяців", - повідомив Президент.

Порошенко наголосив: незважаючи на триваючу російську агресію, Україна не лише стабілізувала макроекономічне становище, а й перейшла до зростання. Лідери американського бізнесу привітали відчутний прогрес у реформах в Україні на шляху до створення належного інвестиційного клімату та справедливого правосуддя.

Президент поінформував учасників зустрічі про перебіг антикорупційної та судової реформ у нашій державі, зупинився на тих заходах, що вживаються з метою поліпшення умов діяльності бізнесу в державі, у тому числі щодо відшкодування ПДВ та запровадження прозорих умов ведення бізнесу.

Він також відзначив роль США у забезпеченні енергетичної незалежності України. Президент вкотре наголосив: американські компанії є надійними партнерами українського бізнесу за кордоном та бажаними іноземними інвесторами в Україні.

Нагадаємо, Президент США Дональд Трамп повідомив під час зустрічі зі своїм українським колегою, що американські компанії бачать в Україні величезний потенціал для ведення справ.

Україна - країна можливостей для бізнесу США

Новини по темі