Названо кращих українських легкоатлетів серпня

Кращими легкоатлетами серпня стали Юлія Левченко та Ігор Главан, які яскраво виступили на чемпіонаті світу в Лондоні.

Такі результати опитування щодо визначення кращих вітчизняних легкоатлетів серпня оприлюднила Федерація легкої атлетики.

Нагадаємо, Юлія Левченко на головному старті сезону здобула срібну нагороду у стрибках у висоту із молодіжним рекордом України - 2 м 01 см. Ігор Главан у змаганнях зі спортивної ходьби посів на чемпіонаті світу посів четверте місце на дистанції 50 км, а на Всесвітній Універсіаді на дистанції 20 км завоював "бронзу" у командному заліку і став шостим в індивідуальному.

Опитування традиційно проводиться серед членів ради Федерації легкої атлетики, представників ЗМІ та уболівальників.