Мобільний додаток

Рейдери захоплюють урожаї на Одещині

28.08.2017 р., 20:18

Правоохоронці Ізмаїльського, Ширяївського, Ананьївського районів Одеської області розслідують факти самоуправства груп громадян, що виводили на поля техніку і намагалися незаконно збирати чи встигли зібрати до приїзду поліції врожаї зернових та інших культур.

Про це повідомив радник очільника Одеського главку Нацполіції Руслан Форостяк.

"Співробітники поліції зафіксували в окремих районах Одещини спроби рейдерського захоплення урожаїв на полях групами осіб. В одних випадках, зокрема, в Ізмаїльському районі прибулому наряду поліції вдалося запобігти нічному збиранню врожаю соняшника поблизу села Озерне. У Ширяївському районі група невідомих встигла зібрати й вивезти в невідомому напрямку вирощений урожай зерна на 926-гектарній ниві загальною вартістю 1 мільйон гривень. Причому їм сприяли деякі місцеві посадовці", - зазначив Форостяк.

Правоохоронці вилучають і вивчають документи сторін конфліктів, опитують потерпілих та осіб, що надали комбайни й вантажні автомобілі для вивезення з полів зерна чи насіння соняшника. Техніку, в тому числі причепи з зерном насіння соняшника, поки що заблоковано - до ухвалення законних рішень.

Зазначимо, що при Одеській облдержадміністрації створено спецкомісію з протидії рейдерству на чолі з першим заступником голови ОДА Олександром Терещуком, яка провела виїзну нараду в Ширяївському районі, на якій  проаналізовано ситуацію й погоджено подальші дії.

Новини по темі