Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Біткойн може розділитися на дві криптовалюти

1.08.2017 р., 15:27

1 серпня о 15:50 за Києвом в ланцюзі біткойн-блокчейну відбудеться розкол. З’явиться альтернативна криптовалюта – Bitcoin Cash.

Про це повідомляє ethereumworldnews.

Чутки про те, що майнерам біткойнів вдалося домовитися і уникнути "громадянської війни", виявилися перебільшеними. Розділення відбудеться через те, що пул китайських майнерів не погодився з параметрами оновлення, відомого як SegWit2x, яке збільшить обчислювальний блок з 1 до 2 мегабайт.

Як, зазначається, Bitcoin Cash передбачає збільшення максимального обсягу блоку до 8 мегабайт. При цьому розмір блоку може варіюватися в залежності від потреб конкретного майнера. Також творці нової системи стверджують, що вона краще захищена від атак повторного відтворення і стирання на систему аутентифікації в блокчейні.

Як повідомлялося, минулого місяця біткойн і інша криптовалюта переживали найскладніший за останнім часом період. Трейдери кинулися продавати основні криптовалюти, утому числі біткойн і ефір. Вартість біткойну падала до 1866 доларів. Це найнижча ціна за останні два місяці і на 38 % менше, ніж максимум, встановлений 12 червня.

Біткойн може розділитися на дві криптовалюти

Новини по темі