Україна взяла ще одне "золото" на Всесвітніх іграх

Українець Олег Приймачов став володарем золотої медалі в змаганнях із тайського боксу на Всесвітніх іграх-2017, які проходять у Вроцлаві (Польща) з 20 по 30 липня.

Про це повідомляється на сайті Лтава.

27-річний уродженець села Засулля (Лубенський район, Полтавська область) посів перше місце у ваговій категорії понад 91 кг після того, як його суперник поляк Лукаш Радош у фіналі відмовився виходити на бій.

Додамо, що вихованець полтавського "Легіону" (тренер О. Панкратьєв) у червні став чемпіоном світу з таїландського боксу категорії 91 кг, вперше потрапив на Всесвітні ігри і нині коментує: "засмутився, що достроково отримав чемпіонство, бо дуже хотів показати свою вправність у фіналі".

Це "золото" дозволило нашій команді закріпитися на сьомій сходинці в неофіційному медальному заліку.

Нагадаємо, що раніше наші співвітчизники здобули одразу чотири золоті медалі, встановивши історичний рекорд. Також Олексій Рокочій виграв золоту медаль в пауерліфтингу. До цього Богдан Мочульський став володарем золотої медалі в змаганнях з джиу-джитсу.

Зазначимо, Всесвітні ігри - аналог Олімпіади для не олімпійських видів спорту. Відбуваються раз на 4 роки.