Мобільний додаток

Парламент підтримав законопроект щодо підвищення пенсій

13.07.2017 р., 20:25

Народні депутати підтримали у першому читанні урядовий законопроект N 6614 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій, який входить до пакету законопроектів щодо пенсійної реформи, повідомляє Укрінформ.

Відповідне рішення підтримали 282 народних депутати. За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, який виступав з трибуни Парламенту, проект закону напрацьовувався Урядом упродовж року спільно з вітчизняним експертним середовищем, соціальними партнерами, міжнародними експертами, пройшов розгляд Національною радою реформ.

"Законопроект № 6614 передбачає підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року для понад 5,6 мільйона пенсіонерів, а згодом підвищення соціальних стандартів з 1 грудня до 1 жовтня ще для майже 3,5 мільйона наших пенсіонерів, передбачає скасування оподаткування пенсій", - розповів Андрій Рева. Крім того, за словами міністра, документ містить низку інших позицій, які дозволять підвищити рівень пенсійного забезпечення, зокрема, припинити "зрівнялівку", та запустити механізм щорічного автоматичного перерахунку пенсій.  "Це - наш перший крок на шляху реформування пенсійної системи. Наступним буде реформування системи пенсійного забезпечення військовослужбовців і, найголовніше, перехід до другого рівня пенсійного забезпечення - розгляд питання щодо введення накопичувальної системи", - наголосив міністр.  

Раніше повідомлялося, що 21 червня Кабінет Міністрів України на своєму засідання погодив пакет законів про пенсійну реформу та передав його на розгляд Верховної Ради.

 Парламент підтримав законопроект щодо підвищення пенсій

Новини по темі