Мобільний додаток

Джеймс Клеппер звинуватив Росію у втручання у вибори

11.01.2017 р., 20:10

Керівник Національної розвідки США Джеймс Клеппер звинуватив Росію у втручання у вибори в кількох десятках країнах. Про це він заявив під час слухань у Сенаті.

За його словами, американська розвідка отримала інформацію про російські кібератаки під час виборів в США на основі слів інформаторів, аналізу технічних даних і доступної широкій публіці інформації.

Зокрема, він зазначив, що Росія зробила ставку на мільярдера Дональда Трампа, тому що, мовляв, із ним "буде простіше домовлятися".

Сам новообраний президент сьогодні заявив: до кібератак проти США причетна не лише Росія, а й інші країни. І також він немає жодних угод із Росією, які б ставили його в залежність від цієї держави.

Компромат спецслужб про особисте життя і фінансову діяльність, який американська розвідка представила чинному президенту Бараку Обамі, він назвав нісенітницею.

Водночас кандидат на посаду держсекретаря США Рекс Тіллерсон під час свого першого виступу у Сенаті заявив, що не визнає анексію Криму Росією і що Російська Федерація становить загрозу.

Нагадаємо: Тіллерсон очолював найбільшу приватну нафтову компанію "ExxonMobil" і вважався людиною, яка має "зв'язки з Росією".

Новини по темі