У березні 2022, прикриваючи Київ на Фастівському керунку, він змінив курсантські погони на офіцерські. Наразі кавалер ордена "За мужність" — заступник командира батальйону Костянтин Дзянзін із 3-ї Залізної танкової бригади прикриває від окупанта Харків.
Запроваджено QR коди у застосунку "Резерв+", чи прирівняний це документ до Військового квитка? Гостя — Катерина Черногоренко, заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.