Сергій Стуканов
Сергій Стуканов

Закінчив Донецький національний університет (історичний факультет за спеціальністю "Історія України") та аспірантуру на кафедрі філософії Донецького національного університету (за спеціальністю "Соціальна філософія та філософія історії").

Розпочинав шлях журналіста 2001 року футбольним оглядачем в газеті "Футбольное обозрение" в Кадіївці Луганської області, був диктором новин на радіо "Спорт-ФМ". Протягом 2008–2013 років працював позаштатним кореспондентом газети "День", писав на суспільно-філософські теми, редагував україномовну газету Донецька "Поштовх Плюс". Паралельно дописував до деяких інших видань, як "Дзеркало тижня", Тексти.орг.юа, Gazeta.ua. 

Після початку війни в 2014 році переселився до Львова, де працював в інформаційній агенції "Гал-інфо". Переїхавши 2016 року до Києва, три роки працював ведучим прямоефірних програм на "Громадському радіо". В 2017–18 роках вів авторську суспільно-політичну програму на телеканалі "Магнолія-ТБ". З липня 2018 року — ведучий на Українському Радіо. Вів підсумкову недільну суспільно-політичну програму "Україна. Сьогодення". Від початку повномасштабного вторгнення залучений до національного марафону "Єдині новини".

Радіоефір, на думку Сергія, чимось нагадує політ: "Твій голос протинає простір, долає тисячі кілометрів, сягаючи тих, хто чекає на звістку. Надто це відчувається в час війни, коли слово, промовлене в радіоетері, може стати для когось рятівним. Радіо — це можливість порушувати ключові для суспільства теми й доносити до глядача важливі меседжі, культивувати й поширювати європейські цінності. Виконувати значущу суспільну місію. У цьому полягає місія Суспільного мовлення, й я тішуся, що дотичний до її здійснення. Мене надихає ця місія. А ще — надихають високопрофесійні колеги, з якими маю честь пліч-о-пліч поширювати українське слово".

З дитинства захоплюється футболом: не уявляє свого життя без суботнього матчу. Також любить читати книжки — як нон-фікшн, так і художню літературу. За спокійніших часів полюбляв мандрувати й активний відпочинок.

За життям та роботою Сергія можна стежити на його фейсбук-сторінці. 

Передачі з архіву
24.03.2023 14:37:51 На часі

Міжнародне правосуддя і росія: чи покарають агресорів. Співрозмовник — Гюндуз Мамедов, експерт національного та міжнародного кримінального права, кандидат юридичних наук, заступник генерального прокурора України у 2019-2021 роках.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Іван Федоров, міський голова Мелітополя: ситуація у Мелітополі./ Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України: на Закарпатті потонув порушник кордону.

24.03.2023 07:09:59 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Рівному.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Марафон "Єдині новини #UАразом". Юрій Слива, позивний "Масон", лейтенант, заступник командира роти: оборона Бахмута./ Звернення Президента України Володимира Зеленського./ Сергій Братчук, речник Одеської ОВА: ситуація на Одещині./ Дмитро Плетенчук, начальник пресслужби тактичної групи "Грім", капітан-лейтенант: ворог не припиняє атакувати Херсон та передмістя./ Наталія Попова, радниця голови Харківської обласної ради: російські окупанти продовжують обстрілювати Харківську область.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Інтерв'ю із медиком Сергієм Сисоєвим./ Інтерв'ю співачки, акторки та режисерки Уляни Горбачевської.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Микола Сунгуровський, директор військових програм Центру Разумкова: ситуація на фронті./ Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради: оперативна ситуація на Херсонщині./ Інтерв'ю Ханно Певкура, Міністра оборони Естонії.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Мирослава Харченко, юристка благодійного фонду Save Ukraine: повернення дітей./ Руслан Стрілець, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України: екологічні збитки./ Наталія Гуменюк, речниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня: оперативна ситуація на півдні країни.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Марафон "Єдині новини #UАразом". Інтерв'ю Голови ДСНС України Сергія Крука.