Безпека в українських містах. Висновки із дій можливого вбивці Фаріон, який тривалий час готував напад. Чи можливо запобігати таким інцидентам? Гість — Іван Ступак, військовий аналітик, колишній працівник СБУ.
Запроваджено QR коди у застосунку "Резерв+", чи прирівняний це документ до Військового квитка? Гостя — Катерина Черногоренко, заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.