Сьогодні ми спробуємо з історичної точки зору осягнути перспективи двох світових трикутників. Перший – це Китай-Росія-Північна Корея і другий – це США-Японія-Південна Корея. Говоримо про це, а ще більше про Китай, із кандидатом історичних наук, доцентом кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Шевченка Володимиром Урусовим.
Полтавка Віра Мелешко під впливом Українського Радіо обрала професію. Слухаючи ефіри, вона зрозуміла магічну силу слова і захотіла стати філологинею. Нині жінка працює завідувачкою кафедри української літератури в університеті.
Сіють, жнуть і розміновують поля. Харківський фермер Андрій Воронкін на базі свого господарства створив дочірнє підприємство з гуманітарного розмінування.
У Харкові відкрилася "Лавка деокупації", де продають овочі та мед з визволених сіл Ізюмщини.
Ветеран російсько-української війни Володимир Самойленко з Харкова відновив роботу перукарні експрес-стрижки на Салтівці і стриже не тільки цивільних, а й військових.
"Масажний спецназ" прибуває з екстреною реабілітацією військових туди, куди не можуть дістатися інші спеціалісти. "Масажний спецназ" — це волонтерське об'єднання професійних реабілітологів, мануальних терапевтів і масажистів, котрі працюють на здоров'я захисників. Про задум проєкту — засновник "Масажного спецназу" Сергій Андрєєв.
Кухарі World Central Kitchen разом із тими, хто рятує людей. Чай, каву, питну воду, канапки, смаколики й навіть комплексні обіди пропонує команда міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen (WCK). Крім того, вона також надає емоційну підтримку. Про те, як працює команда міжнародного гуманітарного фонду World Central Kitchen — Інна Базилевич, локальна координаторка WCK в Харківській області.
Поліцейські спільно із волонтерами впродовж тижня вивозили людей із пекельного Вовчанську на Харківщині.
Пече, ліпить, варить, смажить для армійців волонтерська команда "Галицькі господині". Ними керує справжня шеф-кухарка Оксана Кончак.
Щоб посіяти хліб і соняшник — треба прибрати міни. Фермер з села Кам'янка Ізюмського району Харківської області Володимир Корнійча останні півтора роки війни самотужки обстежив свої лани на предмет ворожих снарядів та протитанкових мін.
Незряча громадська діячка Олеся Перепеченко — про допомогу незрячим ветеранам війни.
Проєкт "Food Train": поїзд-кухня від команди АТ "Укрзалізниця" та фонду американського мільярдера Говарда Баффета. Поїзд-кухня готує обіди пацієнтам харківських лікарень і переселенцям. Про кухню на колесах — координатор проєкту "Food Train" Артур Ботченко.