Росія уникає чесної дипломатії, тож Україна розробила план заходів, щоб росія не могла загрожувати світу, — Президент.
Енергоатом завершив ремонтну кампанію на АЕС.
У Пентагоні обговорюють нові деталі засідання формату "Рамштайн" в Німеччині.
Суспільне оголосило авторку та читця Радіодиктанту національної єдності.
Війна в Україні: мобілізація у 20 років – необхідність чи перебір?
Законопроєкт про покарання за сталкінг і постанова по спрощенню подачі документів у Мінветеранів. Гостя — Ірина Корженкова, аналітикиня Центру спільних дій.
Гарбузовий сезон. Чим корисний гарбуз, які має лікувальні властивості, які страви з нього можна приготувати і як правильно зберігати. А ще він може прикрасити Вашу оселю і стати чудовим декором. Гостя — Світлана Фус, дієтологиня.
За які відкриття дослідники отримали Нобелівські премії з фізики та медицини. Яке практичне застосування цих винаходів. Гість — Олексій Молчановський, директор з інновацій Українського католицького університету, голова експертного комітету з питань розвитку сфери штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України.
Про особливості адаптації українських біженців у Франції. На зв'язку — Світлана Стоян, докторка філософських наук, доцентка, професорка MBWay Lille, Франція. До війни – доцентка КНУ ім. Тараса Шевченка, Київ.
Юрій Федоренко (позивний "Ахіллес"), командир батальйону ударних БПЛА "Ахіллес" 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка — про своє бачення розвитку військових підрозділів, складнощі на шляху до створення ефективної бойової одиниці та погляди на майбутнє України після перемоги.
13 жовтня — два роки Лінії психологічної допомоги для чоловіків. З жовтня 22-го року фахівці Лінії надали більше 15 тисяч консультацій чоловікам, чим створили абсолютний прецендент у питанні ментального здоров'я українців. Гостя — Уляна Мірошніченко, психологиня та координаторка проєкту.
Викрадені з українських музеїв артефакти почали з’являтися на чорному ринку. Чи можна їх звідти “врятувати” і як загалом він функціонує. Що вигідніше росіянам — зберігати крадене у своїх музеях чи намагатися продати його у ризикований спосіб. Чи відкриває Україна кримінальні статті за такими фактами і як вони розслідуються? Гостя — Катерина Чуєва, фахівчиня в сфері музейної справи та культурної спадщини, членкиня правління Спілки археологів України.