Українського радіо
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212110_63bb30cece823.png)
Як працюватиме україно-канадська безпекова угода та оновлена Угода про вільну торгівлю між двома країнами. Підсумки саміту НАТО та як переконати Захід у необхідності вступу України в Альянс? Коли Україна отримає ракети CRV7 та позиція Канади щодо залучення українських трудових ресурсів? Гостя — Наталка Цмоць, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212148_63bb30f443e9d.png)
Про нову комеморативну практику "Сад памʼяті" та про сам сад, що має зʼявитися в Національному музеї архітектури та побуту вже восени — Тетяна Ваценко-Бондарєва, співзасновниця спільноти дружин загиблих героїв "Маємо жити".
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212074_63bb30aa9189e.png)
Як не збанкрутувати на відпочинку, відновити сили і не сумувати від надмірних витрат і як, при цьому, не втрапити на гачок різноманітних маркетингових схем та шахраїв? Гостя — Олександра Грудзевич, фінансова консультантка.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212181_63bb31155ba90.png)
"Скоро я повернусь". Досвід кількох поколінь українців — вимушених переселенців синтезувала у свої пісні на текст Вікторії Амеліної композиторка та співачка Анастасія Войтюк. Про роботу над піснею і кліпом, у якому знімалися реальні переселенці зі сходу розповідає авторка пісні.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212148_63bb30f443e9d.png)
Барська кераміка і її відродження. Попри війну, група ентузіастів з містечка Бар на Вінниччині не припиняє зусиль з відродження традицій та технологій місцевої кераміки. Гості: заступниця директора ГО "Барський міський художній аматорський театр" Ірина Дєдова та директор Народного музею Барської кераміки Роман Григорʼєв.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1693857381_64f63665da94c.png)
Дипломатія пострадянських країн, наскільки вона різниться, якщо порівняти, наприклад, Білорусь і Молдову? Чому Україна, Молдова і Грузія, свого часу декларуючи суголосні євроінтеграційні прагнення, нині описують настільки різні треки? Хто такий Тимчасовий Повірений і як ним працювати? Що ми як держава зробили не так за ці 10 років між анексією Криму і повномасштабним вторгненням, щоб уникнути російської загрози? Гість — Марко Шевченко, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Молдові.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212181_63bb31155ba90.png)
51,3% учнів 5-9 класів зазнавали булінгу хоча б раз у житті. Частіше це траплялося з дівчатами (55,9%), ніж з хлопцями (46,2%). Про це свідчить дослідження Міністерства освіти і науки. Чи побільшало булінгу після війни? Наскільки активно навчальні заклади протидіють цьому явищу? Які юридичні наслідки для булерів передбачає наше законодавство та чи діє воно на практиці? Гостя — Альона Парфьонова, співголова громадської організації "Батьки СОС". На зв'язку — Олена Іпатенко, юристка.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212181_63bb31155ba90.png)
Що відбувається на валютному ринку. Чому НБУ так часто почав змінювати курс валют? До яких позначок може зрости євро та долар? Також НБУ планує запровадити обовʼязкове страхування застави за кредитом у 2025 році. Як це вплине на ринок кредитування? Натомість бізнес стримано оцінив свою ділову активність у наступні 12 місяців. Як правильно тлумачити в даному випадку "стримано"? Що, окрім воєнних ризиків, впливає на очікування бізнесу? Гість — Максим Самойлюк, економіст Центру економічної стратегії.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673212181_63bb31155ba90.png)
Тривала війна на виснаження: чи має росія чим та ким воювати протягом наступних 10 років? Інститут вивчення війни передає, що російська пропаганда вже почала активну підготовку своїх громадян до тривалої війни в Україні, пообіцявши, що окупант завершить свою мету зі знищення української державності протягом десяти років. Гість — Михайло Жирохов, військовий експерт.