Як сьогодні живе окупований півострів?
Про спротив кримчан окупаційній владі. Що робиться для того аби над Кримом знову замайорів український прапор.
Про кримських журналістів, які постраждали в російському ув'язненні за сфабрикованими справами, — фрілансера "Крим. Реалії" Владислава Єсипенка, громадянську журналістку Ірину Данилович і представників "Кримської солідарності".
Про Кримську платформу та її значення для України. Як пройшов третій парламентський саміт у Ризі.
Соціологічне дослідження КМІС про Крим: деокупація, реінтеграція, яким має бути Крим після визволення.
ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо обміну і звільнення українських військовополонених та цивільних. Про репресії росії щодо кримчан.
Про відносини Білорусі з анексованим Кримом та іншими територіями, які перебувають під російською окупацією.
ВРУ з другої спроби підтримала проєкт постанови про перейменування окремих населених пунктів та районів в межах дерусифікації. У Криму останній раз перейменування відбулось в 2016 році. Чи насправді в Україні блокується процес декомунізації та дерусифікації, чому по Криму прийняті половинчасті рішення, чи існує консенсус серед громадськості, коли та які назви змінювати в Криму.
Про саміт "Кримської платформи", повернення кримських бранців кремля та роль у цьому процесі мусульманських країн — Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу.
Український кримськотатарський літературний конкурс "Кримський інжир".
Про загальну мапу військових об'єктів росії в тимчасово окупованому Криму — журналісти телепроекту "Крим. Реалії" Ігор Токарь та Алексіна Дорогань.