Мобільний додаток

Жити краще

Жити краще

Інтерактивна програма, де у форматі спілкування зі слухачами та експертами шукаємо відповіді на буденні питання, які стосуються облаштування оселі та налагодження побуту, родинних взаємин, догляду за дітьми та домашніми улюбленцями. Це - прості поради на щодень, які роблять наше життя кращим. 

У першій частині програми розкриваємо тему з фахівцями з різних сфер. Досвідом також діляться співаки, актори, спортсмени та інші відомі особистості, а слухачі мають можливість долучитися до розмови за допомогою Viber. Друга частина програми присвячена спілкуванню зі слухачами у телефонному режимі та відповідям на їхні запитання. Наприкінці програми, разом зі слухачами та гостями, підсумовуємо розмову і шукаємо універсальну пораду, яка стосується теми випуску.

Слухачі отримують навички швидкого і ефективного виконання буденних справ, оволодівають різними лайфхаками домогосподарства, знаходять відповіді на запитання, як правильно поводитись в різних життєвих ситуаціях.

Програма звучить щовівторка і щоп’ятниці об 10.10 на Першому каналі Українського радіо.

Ведучі- Марина Куликова та Оксана Маловічко.

Гасло: Жити краще з Українським радіо!

Наступні передачі

 • 30.10.2020 10:12:00
  - Перший канал

  Масаж вдома і в салоні: на що звертати увагу, щоб оздоровча процедура не перетворилася на каліцтво? Опановуватимемо техніку самомасажу і обиратимемо необхідні олії та креми.

Минулі передачі

 • 27.10.2020 10:12:02
  - Перший канал

  Черевики: як обрати якісні, скільки насправді має коштувати шкіряне взуття, яке здатне захистити ніжки від вологи та холоду.

 • 23.10.2020 10:12:02
  - Перший канал

  Неслухняна дитина: вада чи особливість характеру? Аналізуємо ситуацію та вчимося правильно реагувати.

 • 16.10.2020 10:12:01
  - Перший канал

  Осінні роботи на городі та в саду: що й коли висаджувати, як правильно підрізати дерева і кущі, готуємо ґрунт до наступного сезону.

Передачі з архіву