Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

В мережі

В мережі

Це програма про тих і для тих, хто «живе» в соціальних мережах. Побудована програма за принципом рубрикації. В ній оглядаються флеш-моби, які започатковуються в мережі, дискусії, які відбуваються в мережі, популярні матеріалі. які публікуються в мережі, спільноти, які присутні в мережі. В кожній програмі знайомство і спілкування з одним із героїв мережі - «лайкменом» - людиною, дописи якої збирають найбільше лайків.

Наступні передачі

 • 15.12.2018 15:07:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  Тревел-блоги. У чому секрет їхньої популярності? Чи важко бути тревел-блогером? Розповідають автори ютуб-проекту про подорожі Україною Тимур Мірошниченко і Андрій Городиський.

  Як розповідати про свої захоплення і поширювати їх у соціальних мережах? Гостя студії -Тетяна Євлоєва, екоактивістка, авторка блогу “Життя без сміття”.
   

Минулі передачі

 • 08.12.2018 15:07:08
  - Перший канал
  Ведучі:

  Написані і ненаписані історії про війну. Як пов′язані між собою блогерство і волонтерство? У студії - Руслан Горовий, письменник і волонтер.

  Автівки за мільйони. Як українець став старшим дизайнером всесвітньовідомої автокомпанії. Говоримо з дизайнером суперкарів McLaren Максимом Шкіндером.

 • 01.12.2018 15:07:01
  - Перший канал
  Ведучі:

  Як мережі реагували на введення воєнного стану? Нова хвиля фейків і маніпуляцій, як їх розпізнати?
  Як за допомогою мереж активісти привертають увагу до теми порушення прав жінок? Про флешмоби кампанії «#16днів проти насильства» розповідає Олександра Голуб, голова Ліги захисту прав жінок “Гармонія рівних”.