Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Під прицілом

Сенсаційні викриття, гучні звинувачення, корупційні скандали, кримінальні справи та резонансні розслідування - усе це під контролем правоохоронців, громадських активістів і журналістів. Приховані факти, беззаперечні докази, свідчення безпосередніх учасників подій.
У програмі «ПІД ПРИЦІЛОМ» щонеділі о 13.05.

Наступні передачі

 • 23.09.2018 13:09:00
  - Перший канал

  Між Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою знову загострення конфлікту. На чиєму боці право та закон у цьому протистоянні?

Минулі передачі

 • 16.09.2018 13:08:00
  - Перший канал
  Ведучі:
  • Сергій Сулим

  Гучні справи про незаконне збагачення високопосадовців збурили українське суспільство. Правоохоронці підозрюють в незаконному отриманні статків міністра інфраструктури Володимира Омеляна і першого заступника голови СБУ Павла Демчину. Чому звинувачення щодо незаконного збагачення українських чиновників звучать чи не щодня, а за грати ще не потрапив жоден?

 • 09.09.2018 13:36:21
  - Перший канал
  Ведучі:
  • Сергій Сулим

  Генпрокуратура отримала доступ до інформації з телефону журналістів-розслідувачів. Невже в правоохоронців не було іншого способу дізнатися потрібні для слідства дані? Чи є підстави кваліфікувати такі дії силових структур як тиск на представників медіа?