Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Під прицілом

Сенсаційні викриття, гучні звинувачення, корупційні скандали, кримінальні справи та резонансні розслідування - усе це під контролем правоохоронців, громадських активістів і журналістів. Приховані факти, беззаперечні докази, свідчення безпосередніх учасників подій.
У програмі «ПІД ПРИЦІЛОМ» щонеділі о 13.05.

Наступні передачі

 • 22.04.2018 13:09:00
  - Перший канал
  Ведучі:
  • Сулим С.

  Мільйони, нерухомість і розкішні авто. Журналісти проекту «Декларації» дослідили як збагатилися члени Кабміну України за рік. Хто ж із міністрів примножив свої статки за 2017 рік?

Минулі передачі

 • 15.04.2018 13:09:07
  - Перший канал
  Ведучі:
  • Сулим С.

  Cуд визнав потерпілим народного депутата Борислава Розенблата у справі,  ГПУ проти НАБУ щодо провокації хабара у "бурштиновій справі". Натомість в НАБУ наголошують, що таке рішення не вплине на розслідування . Які перспективи цього та інших проваджень проти народних депутатів гучно анонсованих влітку минулого року Генпрокуром Юрієм Луценком?

 • 08.04.2018 13:09:02
  - Перший канал
  Ведучі:
  • Сулим С.

  Справа, що сколихнула суспільство. Активіста Євромайдану Івана Бубенчика підозрюють у посяганні на життя правоохоронця. Невже можна порушувати кримінальні справи проти всіх учасників протистояння з правоохоронцями під час Революції Гідності, адже досі не засуджений жоден «беркутівець» за вбивства на Майдані? Як відокремити у справі Бубенчика емоції і політику від права? Як дотриматися законності і не розколювати суспільство?