Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Під прицілом

Під прицілом

Програма присвячена головним і найбільш резонансним розслідуванням тижня, фігуранти яких перебувають "під прицілом" - правоохоронців, журналістів, громадських активістів. Саме за цими трьома основними групами і систематизовані розслідування. Відповідно - три основні рубрики і три частини програми. В кожній - короткий огляд відповідних розслідувань тижня, зосередження уваги на одному з найбільш резонансних та спілкування із співрозмовником, причетним до цього розслідування чи обізнаним щодо нього.

Наступні передачі

 • 25.11.2018 13:10:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  Сенсаційні викриття, гучні звинувачення, корупційні скандали, кримінальні справи та резонансні розслідування - усе це під контролем правоохоронців, громадських активістів і журналістів. Приховані факти, беззаперечні докази, свідчення безпосередніх учасників подій.

Минулі передачі

 • 18.11.2018 13:10:02
  - Перший канал
  Ведучі:

  Національна поліція у Кривому Розі та Смілі відкрила кримінальні провадження через неподання тепла у будинки жителів цих міст. Чи є конкретні винуватці, через бездіяльність чи злочинну діяльність яких дитсадки, школи та житлові будинки залишилися без опалення? Чи є можливість в умовах нинішньої законодавчої бази притягнути їх до відповідальності?

 • 11.11.2018 13:10:02
  - Перший канал
  Ведучі:

  Херсонська активістка Катерина Гандзюк померла. Чи вдасться слідству з’ясувати, хто стоїть за звірячим вбивством у Херсоні? Чи притягнуть до відповідальності замовників злочину?