Військові та добровольці, які захищають Україну.
На передовій і в мирному житті, пліч-о-пліч вони відстоюють суверенітет нашої держави.
31-річний Сергій Липянець з боїв Бахмута та 27-річний Ренат, котрому в Авдіівських боях батько Ігор Руденко подарував життя, прикривши собою. Воіни з вірою у перемогу перемагають свої поранення, аби стати на ноги.
Друг "Дим" розпочав свій шлях на визвольній війні з Майдану. Наразі Дмитро Диновський з Нової Каховки — помічник командувача Української добровольчої Арміі, а ще боєць батальйону комбатантів "Арей".
У боях за Маріуполь рік тому брали участь не лише бійці на той час полку "Азов", але і інші підрозділи, зокрема, Державної прикордонної служби. Полковник Валерій Падитель, командир Донецького прикордонного загону на "Азовсталі". Рік тому Маріупольський гарнізон виконав наказ командування і був евакуйований з "Азовсталі". Українські бійці опинилися в полоні.
Сергій Неізвестний — кавалер ордена "За мужність", командир саперного підрозділу Київської бригади ТРО ЗСУ.
Воїн батальйону ОУН, кавалер "Золотого хреста" Євген Чепелянський.
"Кіборг" десантник на псевдо "Прокурор" на повномасштабній війні стає командиром роти вогневої підтримки. До 25 лютого Максим Грищук був виконуючий обов‘язки керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а з 25 — офіцер 112 бригади ТРО ЗСУ.
У цивільному житті зварювальник, на війні став вправним розвідником — Михайло Макаров-Миронов на псевдо "Ігла", боєць Запорізької бригади ТРО.
Головний капелан ТРО ЗСУ о. Сергій Дмитрієв "Падре" — про силу воїнів і неодмінну перемогу.
Герой України, командир Донецького прикордонного загону на Азовсталі, а наразі командир штурмового загону "Сталевий кордон" полковник Валерій Падитель .