Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Династії

У всі часи запорукою успіху націй і держав були родинні справи. Досвід і мудрість батьків, помножені на сміливість прагнень нащадків, ставали відправними моментами у розвитку цілих галузей і сфер у суспільствах! Є такі родини і в нинішній Україні.

Що ми знаємо про них? З якими мірками підходимо до заслуг батьків і успіху дітей? Віримо у силу генетики чи право протекції?

Відповіді на ці питання, а також автографи членів відомих українських родин, є нагода отримати у програмі «Династії» з Галиною Бабій.

Наступні передачі

 • 20.10.2018 11:15:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  Маги та ілюзіоністи, Михайло та Наталія Жаворонкови, наповнюють життя своїх прихильників дивами! Їхню професію вже опановує і син. Разом вони - Magic Family.

Минулі передачі

 • 13.10.2018 11:15:03
  - Перший канал
  Ведучі:

  Після смерті матері, засновниці видавництва "Основи" Соломії Павличко, Дана усвідомлювала, що родинну справу потрібно було або закрити, або переформатувати. Попри рекомендації дідуся, Дмитра Павличка, перейти на друк перекладів світової літератури, вибрала другий варіант. На сьогодні видавництво - одне з найкращих в країні. Дана Павличко, онука одразу двох класиків української літератури, - Дмитра Павличка і Павла Загребельного, - гостя програми.

 • 06.10.2018 11:15:04
  - Перший канал
  Ведучі:

  Ті, хто знає їх з дитинства, стверджують, що співати разом вони почали ще до того, як навчились говорити! Ті, хто знає історію Українського радіо, свідчать, що вони продовжили справу свого батька, співака хору Ураїнського радіо, бо й самі виросли у його дитячій групі. Гості програми - сестри Галина та Людмила Турчак.