Мобільний додаток

Національне відродження

Кожна національна культура має свої особливості. Вона створюється геніями і народом.

Програма "Національне відродження" присвячена процесу національного відродження в рамках побудови сучасної української держави. Це передача про національні меншини, які проживають в Україні і про українців з-за кордону.

Програма виходить в ефір кожного четверга о 17.32, та кожної п’ятниці о 13.32

Наступні передачі

 • 22.08.2019 18:32:36
  - RUI

  Viaţa culturală a minorităţilor naţionale din Ucraina, care au drept scop renaşterea limbii materne, culturii naţionale, tradiţiilor şi obiceiurilor, păstrarea identităţii proprii.

  Культурне життя національних меншин в Україні, які мають на меті відродження рідної мови, національної культури, традицій та звичаїв, збереження власної ідентичності.

Минулі передачі

 • 15.08.2019 18:32:49
  - RUI

  Aportul învăţătorilor la educaţia în rândul tineretului a respectului faţă de tradiţiile şi cultura poporului lor. La Cernăuţi a avut loc simpozionul internaţional „Portretele învăţătorilor”.

  Вклад вчителів у вихованні в учнівської молоді поваги до традицій і культури свого народу. В Чернівцях відбувся міжнародний симпозіум «Портрети вчителів».

 • 08.08.2019 18:32:48
  - RUI

  Elevi români şi ucraineni din Bucovina au fost antrenaţi la proiectul istorico- arheologic de descoperire şi păstrare a monumentelor istorice comune.

  Румунські та українські учні Буковини залучені до історико-археологічного проекту щодо відкриття та збереження спільних історичних пам’яток.