Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Аня Данько

Аня Данько

Закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет журналістики.

Створювала та вела програми  «На вістрі тижня», «Алло, лікарю», «Ранок» і «Книжкова біржа».

Має хобі – читання, байдикування,  поїдання солодощів та мандри.

Минулі передачі

 • 09.06.2018 13:04:26
  - Промінь
  Ведучі:

  Зв"язки вирішують все! І для налагодження контактів, які допоможуть вести бізнес, просунутися по кар"єрним сходам чи просто будуть корисними, є ціла наука - мистецтво нетворкінгу. Нетворкінг - це процес налагоджування професійних та особистих зв"язків, для майбутньої співпраці, партнерства, вирішення різних питань. У суботу Катерина Криворученко Спеціаліст експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна розкаже про те, як правильно презентувати себе, де шукати потрібні контакти і що робити, аби ці контакти потім працювали на вас. Цієї суботи ви заведете корисний контакт, включивши радіо Промінь чи дивлячись трансляцію на сторінці програми у фб.

 • 02.06.2018 13:03:40
  - Промінь
  Ведучі:

  Свекруха та невістка:любити не можна ненавидіти? Чи справді конфлікт між двома жінками неминучий? Яка роль чоловіка у ньому? Чим має поступитися кожен, аби знайти спільну мову і чи правда, що погані невістки стають гарними свекрухами. У програмі Особисто ви почуєте історію героїні, яка вже була і в ролі невістки, а тепер - у ролі свекрухи, дізнаєтеся який день українці виділяли для походу невістки у шинок з подругами та яке головне правило треба запамятати, аби знайти спільну мову з свекрухою. А про це розповість психолог Наталія Хмелько.

 • 26.05.2018 13:04:14
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу поговоримо про кольоретерапію. Чи знаєте ви, що наше око може розрізняти лише три основних кольори: червоний, синій та зелений. Все інше - це суміш цих кольорів. Учені вже давно довели, що різні кольори по-різному впливають на людину. Тобто емоції від кожного кольору можуть коригувати наш емоційний та навіть фізичний стан. І вже не одне десятиліття практикується кольоротерапія. Як ми реагуємо на кольори, як вони впливають на нас, коли ми потребуємо кольоротерапії і які кольори можуть нам нашкодити - про це розповість психолог, кольоротерапевт Наталія Соколова. Професорка, художниця-графік та  дизайнерка Світлана Прищенко пояснить які кольори найчастіше українці використовують у побуті, а які у мистецтві, як вони впливають на нас та які кольори українці не люблять. А стиліст Катерина Філіпенко порадить як вам вибрати ваш колір у гардеробі, який зробить вас неповторними.

 • 19.05.2018 13:02:38
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу поговоримо про нашу сексуальність. Що це таке. Як вона впливає на наше життя. На скільки гендерні стереотипи змінюють нашу сексуальність. Що таке справжня сексуальність, а що - лише показне. Яка і чим відрізняється чоловіча і жіноча сексуальність. Коли, у якому віці ми її починаємо стримувати, приховувати. Чи знають діти що це таке. Як подолати конфлікт між нашими мізками і нашими бажаннями і що для цього варто зробити. Про це розповість психотерапевт Олександр Сагайдак, Юлія Ярмоленко секс-педагогиня та сексолог-історик Володимир Калуга.

 • 12.05.2018 13:03:22
  - Промінь
  Ведучі:

  Що перешкоджає нам розкрити свій внутрішній потенціал та досягати поставлених цілей? Що стримує успіх у житті та бізнесі - власний, а також успіх інших? Чому люди, з гіршими стартовими умовами досягають більшого у житті? Як кожен з нас щодня ставить собі перепони і ніколи не досягне бажаного? Чи можливо втричі збільшити свою продуктивність? У суботу у програмі особисто з Анною Данько ми розширимо ваші можливості та приберемо всі психологічні перепони, які гальмують ваше життя разом з співробітником інституту соціальної і політичної психології, психотерапевтом, керівником плейбек-театру Володимиром Савіновим.

 • 05.05.2018 13:04:23
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу поговоримо про вільні стосунки. Знаєте, коли двоє ніби і разом, але кожен допускає флірт чи навіть сексуальні стосунки з третьою особою. Хто і чому вибирає такі стосунки? Чи довго вони можуть існувати? Чому вільні стосунки варто практикувати одруженим і чи можливо народжувати дітей і мати справжню родину, коли у батьків - вільні стосунки? Про все це вільно і дуже особисто Анні Данько розповість психотерапевт Київської спілки психотерапевтів Оксана Бочарова.

 • 28.04.2018 13:03:11
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу на радіо Промінь опівдні наступить спеконте літо. Адже говорити ми будемо про пристрасті, насолоду і задовлення від сексу. Ми розкажемо те, чого жінки самі про себе не знають. А чоловікам - варто поставити нагадування. Аби не пропустити - тут будть таємниці, які доведуть вашу жінку до оргазму. тож все про те, як жінці отримати задоволенення, - у програмі Особисто, дуже сосбисто з Анною Данько. А розповість про це - психолог-сексолог Оксана Єфремова.