Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Аня Данько

Аня Данько

Закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет журналістики.

Створювала та вела програми  «На вістрі тижня», «Алло, лікарю», «Ранок» і «Книжкова біржа».

Має хобі – читання, байдикування,  поїдання солодощів та мандри.

Минулі передачі

 • 17.03.2018 13:05:13
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу на радіо Промінь опівдні наступить спеконте літо. Адже говорити ми будемо про пристрасті, насолоду і задовлення від сексу. Ми розкажемо те, чого жінки самі про себе не знають. А чоловікам - варто поставити нагадування. аби не пропустити - тут будть таємниці, які доведуть вашу жінку до оргазму. Тож все про те, як жінці отримати задоволенення, - у програмі Особисто, дуже сосбисто з Анною Данько. А розповість про це - психолог-сексолог Оксана Єфремова.

 • 10.03.2018 13:03:10
  - Промінь
  Ведучі:

  Визначитися, вибрати собі професію, досягати своєї мети, бути успішним і йти до своєї цілі... Саме так говорять нам батьки, вчителі, коучі і всі-всі-всі інші. Йти, йти і не зупинятися. Однак багато хто так і залишається стояти на місці розгубленим і спантеличеним, адже не розуміє - чого він хоче. А ще більше тих, то все життя женеться за чимось, що потім виявляється йому самому не потрібне. А просто тому, що свого часу ці люди не зрозуміли - чого хочуть від життя. Ким хочуть бути, як хочуть жити, кого хочуть бачити поряд з собою. І, головне, щоб це були не мрії батьків, друзів чи картинки з реклами, а – їхні, власні.- І у суботу Особисто з Анною Данько ми поговоримо про те, про що й ви самі не часто зізнаєтеся - про вас справжнього і ваші бажання. Ми навчимо вас зрозуміти ваші справжні почуття і бажання, покажемо ваші хибні і правильні дороги. А, головне. Спробуємо разом з вами дізнатися - про ваше призначення у житті. Про це розкажуть Дарина ЧУПАЙЛЕНКО - автор Студії "COACH FOOD" та Ольга КИЯН.

 • 03.03.2018 13:04:26
  - Промінь
  Ведучі:

  Власне про стосунки і поговоримо. Про руйнівні стосунки. Що робити, коли навіть з коханою людиною ви не почуваєтеся щасливими. А пригніченими. Як зрозуміти, що стосунки бещзнадійні і шкідливі. Як сказати про це партнеру? Чому такі стосунки розірвати найважче і що буде, якщо руйнівні стосунки триватимуть? Про все це Особисто з Анною Данько розповість психотерапевт Кирило Зінько.

 • 24.02.2018 13:06:46
  - Промінь
  Ведучі:

  Гардероб згідно віку: що варто змінити у 20, 30 чи 40 років. Як виглядати модно і відповідно? Відповідно місця, часу і, головне, віку. Як створити гардероб, щоб він був актуальним і через 10 років. І чи це можливо? Що вже зараз варто викинути у смітник історії, а що - прикрашатиме вас роками. Про це розповість імідж-стиліст Катерина Філіпенко.

 • 17.02.2018 13:03:41
  - Промінь
  Ведучі:

  Коли втрачаємо роботу, здається - життя закінчилося. Тим паче зараз, у час, коли знайти гарну роботу не так то й просто. У багатьох після звільнення починається депрсія - падає самооцінка. Інші - починають гарячково шукати щось інше і хапаються за перше ліпше оголошення. Треті - взагалі впадають в апатію, а тут і до згубних звичок не далеко. Але, спеціалісти стверджують, що з втратою роботи світ не закінчується, а, навпаки, відкриваються нові можливості. Тож, що робити, коли ви втратили роботу? Коли починати пошук і з чого? Як знайти собі краще місце і як не потрапити на гачок недобросовісних роботодавців. Про все це у програмі Особисто з Анною Данько розповість Катерина Криворученк Спеціаліст експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна.

 • 10.02.2018 13:03:22
  - Промінь
  Ведучі:

  Як часто шляхи дорослих у житті не складаються. Ми розлучаємося, знаходимо собі інших партнерів, будуємо з ними майбутнє. А біля нас залишаються наші діти. Для яких є мама і папа. А всі інші - чужі дяді і тьоті. Як розповісти дітям про розлучення? Чи варто взагалі щось пояснювати?  Як зрозуміти свою дитину і як не вестися на її маніпуляції. Про все це розповість психотерапевт Київської філії української спілки психотерапевтів Олена Науменко.

 • 03.02.2018 13:04:30
  - Промінь
  Ведучі:

  А пам"ятаєте своє дитинство? Впевнена, що більшість з нас думав, от виросту я і не буду так робити. Дозволятиму своїм дітям все. Час іде і вже ми самі батьки. Та чи виконуємо свою обіцянку? Чи не забагато дозволяємо своїм дітям? Чому наші діти нас не слухаються, не шанують, підвищують голос на батьків? Адже у нас такого не було! Спробували б ми крикнути на тата! У чому проблема? Хто винен у вседозволеності наших дітей? Чи можна це припинити і чому психологи стверджують, що сьогоднішніх дітей варто берегти від батьків? Про все це розповість педагог Олександр Кривоносов.

 • 27.01.2018 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Власне про стосунки і поговоримо. Про руйнівні стосунки. Що робити, коли навіть з коханою людиною ви не почуваєтеся щасливими. А пригніченими. Як зрозуміти, що стосунки бещзнадійні і шкідливі. Як сказати про це партнеру? Чому такі стосунки розірвати найважче і що буде, якщо руйнівні стосунки триватимуть? Про все це Особисто з Анною Данько розповість психотерапевт Кирило Зінько.

 • 20.01.2018 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Ви кохаєте свою половинку, але щось не так. Секс вже не радує. Про це соромно сказати, адже не хочеться образити коханих. Але й мовчанка призводить до ще більшого відчуження. Як зрозуміти — ЩО не влаштовує вас чи партнера у сексуальних стосунках? Як почати розмову і як не образити вашу половинку? Які причини роблять секс рутинним і чи можна врятувати ситуацію, не доходячи до зради? Про все це Особисто з Анною Данько розповість психолог-сексолог Юліана Толкачов.