Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Аня Данько

Аня Данько

Закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет журналістики.

Створювала та вела програми  «На вістрі тижня», «Алло, лікарю», «Ранок» і «Книжкова біржа».

Має хобі – читання, байдикування,  поїдання солодощів та мандри.

Минулі передачі

 • 13.01.2018 18:08:08
  - Перший канал
  Ведучі:

  Життя одних осяяне славою та легендами, а інших - оповите млою забуття. Збираємо факти, відновлюємо історичну справедливість, намагаємося крізь призму минулого побачити обриси майбутнього. І пам’ятаємо, що кожен крок, кожен вчинок, кожна подія залишають відбиток на скрижалях історії.

 • 13.01.2018 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Початок року - це фантастичний час, коли ми можемо не лише відпочити, побачити рідних, гарно посвяткувати, отримати подарунки і їх подарувати. А ще й можливість розпочати нове життя. Ну не даремно ж ми говоримо з новим роком, з новим щастям. А коли щастя нове, то й життя починається оновлене. А згадайте, як кожен з нас хоча б раз у житті  казав – все, починаю нове життя і обіцяємо собі, що з понеділка – кинемо палити чи почнемо худнути. Однак у більшості з нас далі слів справа не йде. У понеділок дуже хочеться чогось солоденького  - яке ж тут схуднення. Та ще й день важкий – почнемо нове життя з вівторка. Ну а вівторок – вже ж не понеділок Хіба з нього починають нове життя? І так триває десятиліттями. Час іде, обіцянки накопичуються, а вирішення їх – відкладається. Чому так відбувається? Що треба робити, аби легко починати новий етап у житті? Чому не варто чекати понеділка і який день – найкраще підходить до нових перетворень. А ще – ми розкажемо вам просту техніку як легко і безболісно, не встаючи з ліжка, починати нове життя. Про це на радіо Промінь Особисто з Анною Данько розкажуть Дарина ЧУПАЙЛЕНКО автор Студії "COACH FOOD" та Ольга КИЯН. У один з наймагічніших днів року, 13 січня, коли у вас буде унікальна можливість тут же втілити все у життя. Давайте жити по-новому разом.

 • 06.01.2018 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  На Різдво так приємно збиратися родиною. Це саме ті свята, коли хочеться говорити про добро, усміхатися один одному і відчувати себе частиною великої сім"ї. Але для багатьох з нас Різдво - це ще одна чергова згадка про тих, хто не за родинним столом. Про тих, хто формально - є членом родини, але насправді. Що робити, коли в родині - ворожнеча між родичами. З політичних та етичних переконань. Діти і батьки, свати і тітки - по різні сторони барикади. Одних розділила війна і політика. Інших - нерозуміння життєвих принципів інших. Чи реально примирити родину і як? Зрадити своїм переконанням? Йти на поступки, закривати очі? Як довго можна витримати таку ось паузу за святковим столом , аби не скотитися на звинувачення та заперечення. І чи потрібно це взагалі робити. Про це на радіо Промінь Особисто з Анною Данько та психотерапевтом Оленою Колядою говоритимемо напередодні Різдва 6 січня. Ми зробимо все, аби на Свят вечір ваша родина возз’єдналася і ці свята були для вас по особливому сімейними.

 • 30.12.2017 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Чи варто вірити у дива? Їх же не існує! А, можливо, ми самі створюємо диво, коли у нього віримо? Чому люди перестали вірити у дива і як повернути це відчуття? А головне, як допомогти дітям якомога довше вірити у Миколая та діда Мороза і що робити, якщо діти знають хто їм приносить подарунки? Про це Особисто на радіо Промінь з Анною Данько розкаже співробітник інституту соціальної і політичної психології, психотерапевт, керівник плейбек-театру Володимир Савінов. Ми у студії створимо диво і ви повірите у нього.

 • 23.12.2017 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу особисто поговоримо про самотність. Правда ж, кожен з нас хоч раз в житті переживав це. Дехто - постійно відчуває себе самотнім, а хтось - просто прагне усамітнитися. У чому причини нашої самотності? Чому самотні люди – ледарі? Чому ми самотні навіть одружені? Як хвороба альцгеймера переслідує самотніх і чи реально бути не самотнім?

 • 16.12.2017 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Поговоримо про стосунки у колективі. Погодьтеся, коли кожен у цій ланці на своєму місці - робота кипить. Але це - швидше ідеальна модель, на жаль. Насправді ж маємо різні відхилення у різні боки. І у суботу поговоримо про ситуацію, коли один з колег порушує межі. Ваші межі. І.. залицяється... ні, давайте називати все своїми іменами - домагається підлеглого. Секс - це вже крайня форма прояву таких домагань. Але ж є інші - двозначні натяки, торкання, запрошення поообідати-вечеряти, брудні жарти. Як на це реагувати? Чому деякі працівники постійно з цим зіштовхуються? Як розпізнати шефа залицяльника і працівника - жертву? Куди звертатися і як зробити так, аби правоохоронці відреагували. Як налагодити стосунки із шефом і не втратити ні гідність, ні роботу?

 • 09.12.2017 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Зрада: пробачити чи ні? Що таке взагалі - зрада? Як дізнатися про зраду, як реагувати і, головне, чи пробачити? Яку зраду можна пробачити? І, чи, взагалі, її можна пробачити? А як жити далі? Хто зраджує більше і чому чоловіки і жінки по-різному реагують на неї? У програмі ті, кого зрадили, розкажуть свої історії. Чи вибачили вони і як потім склалися їхні стосунки. А психолог допоможе розібратися і зрозуміти - то чи варто пробачати зраду.