
Готовність до опалювального сезону. Гість — Герман Галущенко, Міністр енергетики України.

Чи можуть соцмережі стати платними? Ілон Маск заявив, що хоче, аби всі користувачі соцмережі Х (колишнього Твіттера) платили за його використання. Утім, якщо проаналізувати витрати на цифровий контент за останні кілька років, стає помітно, що вони зростають. Про майбутнє та доступність онлайн-сервісів, чи справді платні соцмережі зможуть побороти проблему ботів — Надія Баловсяк, ІТ-журналістка, дослідниця, доцентка Школи журналістики та комунікацій УКУ.

В Україні можуть запровадити польську модель оподаткування малого бізнесу. Як повідомляє голова Комітету з питань фінансів Данило Гетьманцев, це зараз обговорюють у Мінфіні. Що це за модель, досвід яких іще країн нам може бути корисним, і що загалом варто змінити в українській системі оподаткування малого бізнесу. Гість — Андрій Забловський, керівник Секретаріату Ради підприємців при КМУ.

Готовність до опалювального сезону. Гість — Герман Галущенко, Міністр енергетики України.

Далекобійні ракети ATACMS у контексті візиту Президента Зеленського до США: чи реально нам зараз їх отримати? І чому США швидше погодилися на F-16 для України, аніж на ці ракети? Які є їх різновиди і як вони використовуються. Гість — Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

Як допомогти своєму ментальному здоров'ю зараз. Сьогодні в Києві відбудеться Третій Саміт перших леді та джентльменів на тему: "Ментальне здоров’я: стійкість та крихкість майбутнього". На зв'язку — Зоя Гаркавенко, кандидат психологічних наук.

Сьогодні День читання книг. Що читають українці, чи купують книжки і як працює книжковий бізнес. Гостя — Олена Рибка, провідна редакторка харківського видавництва "Vivat".

Гість — Олександр Корнієнко, перший заступник Голови Верховної Ради України, народний депутат України від партії "Слуга народу".
Заміна міністра оборони, які запитання були у депутатів до Олексія Резнікова і чи прагнуть депутати отримати на них відповіді і надалі від самого Резнікова або вже від Рустема Умєрова?
Як посилити контроль з боку депутатського корпусу за роботою Міністерства оборони в подальшому?
У вівторок, 6 вересня, починається чергова, 9-а сесія, Верховної Ради, які пріоритети у депутатів, зокрема, чи буде посилено турборежим для ухвалення євроінтеграційних законів?
Коли депутати розглянуть у другому читанні і в цілому законопроєкт про відновлення еДекларування, чи вдалося знайти прийнятне рішення, щоб ця норма діяла, попередньо антикорупційний комітет погодив норму, згідно з якою відкриття декларацій відкладається на рік, і тут цікаво, як на це подивляться наші міжнародні партнери, від яких дуже залежить обороноздатність країни?
Осінь – в цей час завжди прикута увага до бюджету, наскільки швидким цього року буде процес ухвалення бюджету на наступний рік і чи не планується вносити зміни до бюджету поточного року?
Регулярні скандали з депутатами, які їздять відпочивати за кордон, попри добрий майновий стан, отримують компенсацію за житло тощо, чи є якісь юридичні можливості змусити таких депутатів увімкнути те, що називається совістю?
Зараз у Верховній Раді рекордно мало депутатів (трохи більше 400 із загальної кількості 450, від яких рахують голоси для ухвалення рішення), наскільки ефективна робота у такому складі?
Чи можна сказати, що норма закону про правовий режим надзвичайного стану це єдина юридична перешкода для проведення виборів і її можна змінити, змінивши закон, а решта перешкод – це технічні, пов'язані з війною?
Якщо міжнародні партнери наполягатимуть і навіть дадуть гроші на вибори, чи можна буде їх провести одночасно (президентські і парламентські) в останню неділю березня 2024 року (коли мають бути проведені вибори Президента), чи є у Верховної Ради бачення, які зміни у Виборчий кодекс і інші закони треба внести, щоб таке голосування стало можливим (зокрема, голосування військових, ВПО в середині країни, тих, хто виїхав за межі країни).