Обирай пісні. Визначай переможця

Сніжана Старовицька

Сніжана Старовицька

Українська журналістка, культурологиня, авторка і ведуча радіопроєкту "Королі і Капуста" на Першому каналі Українського радіо. Почала співпрацю з UA: Суспільне радіо у 2019 році, створивши програму "Парфумерна колекція" та спецпроєкт "Блакитна кров" — про європейську аристократію, пов’язану з Україною. Життя сучасних європейських королівських родин та еліт досліджує більше 10 років і вбачає в інституті монархії не декоративну інституцію, а символ, до якого суспільство продовжує звертатися у складні часи, та який приносить мільярди у економіку королівств. Вважає, що Україна була невід’ємною частиною загальноєвропейського культурного контексту завдяки зв’язкам своєї шляхти з більшістю королівських дворів. Відкидає стереотипи радянської і пострадянської історії про українців як народ, позбавлений благородства і високої культури.     

Працювала у провідних українських ЗМІ, зокрема в київському бюро Radio Free Europe/Radio Liberty. 

Колекціонує рідкісні та старовинні парфуми, з дитинства займається класичним балетом, активно вивчає нідерландську мову та захоплюється мистецтвом доби Північного Відродження. 

 

Минулі передачі

 • 31.12.2021 21:07:52
  - Перший канал

  Топ-10 світських подій 2021 року: найдорожче розлучення і найбагатший підприємець в історії людства, війна німецьких принців, батька і сина Ганноверських, вакцинація європейських монархів від коронавірусу, а також інтерв’ю герцогів Сассекських, яке розкололо британське суспільство.

 • 25.12.2021 11:07:00
  - Перший канал

  Про дипломатичну практику, спілкування з бельгійськими аристократами та життя монаршої родини - почесний консул Його Величності короля Бельгії Ярослав Гарцула, перший громадянин України, який отримав найвищу нагороду Королівства Бельгії - орден Леопольда I.

 • 18.12.2021 11:07:00
  - Перший канал

  Історія харків'янки Варвари Карінської, якій належить ідея створення балетної круглої спідниці "пачки", а також незабутніх костюмів до "Лускунчика".

 • 11.12.2021 11:07:01
  - Перший канал

  Чи можна подавати борщ на стіл Його Величності? Про підготовку офіційного обіду президента України з королем Швеції Карлом Густавом розкаже Надзвичайний та Повноважний посол України Олександр Сліпченко.

 • 04.12.2021 11:07:01
  - Перший канал

  Основи гастрономічної дипломатії. Як зашифрувати у стравах політичне послання? Говоримо з автором книги "Дипломатична кухня" Надзвичайним та Повноважним послом України Олександром Сліпченком.