Мобільний додаток

Вадим Карп’як

Вадим Карп’як

Народився у січні 1977 року в Коломиї, Івано-Франківської області. У 1998 році закінчив бакалаврат "Києво-Могилянської Академії" за спеціальністю "теорія культури", а у 2001 році у тому ж ВИШі отримав диплом магістра політології.

Журналістську кар'єру почав ведучим прямих ефірів столичної радіостанції "Радіо Столиці" у 1997 році. У 1998 році став співзасновником і програмним директором медіасервісної компанії "ФДР медіа". Паралельно працював редактором на телеканалах "1+1" та "ТВІ". Від 2013 до 2016 року ведучий прямих ефірів телеканалу "112 Україна". Від 2016 і до сьогодні ведучий політичного ток-шоу на каналі ICTV "Свобода Слова".

Одружений. Батько трьох дітей

Наступні передачі

  • 20.10.2021 11:10:00
    - Культура

    Будь яка політика і дотична до неї сфера потребує постійного осмислення через призму культури. Ми маємо достатньо різних пояснень життя нашої держави від профільних експертів, але замало глибинного розуміння того, чому в країні все відбувається саме так, як відбувається. Чому в Україні і світі такий великий запит на нові обличчя у владі? Звідки бере витоки наш популізм? Чим політична реклама відрізняється від комерційної? Які прийоми політики перебирають у шоу-бізнесу? "Про Закон і Благодать" це - обговорення найважливішої політичної події тижня з гостем, який погляне на таку подію з позиції інтелектуала.

    Митрополит Іларіон у своєму трактаті "Про Закон і Благодать" протиставляв "Закон" (Старий Заповіт) "Благодаті" ( яка прийшла з Новим Заповітом). Так і у цій програмі традиційне пояснення політичних подій буде протиставлене їхньому осмисленню через культуру у найширшому сенсі цього слова.

    Ведучий - Вадим Карп’як

Минулі передачі