war

Вадим Власенко

Вадим Власенко

Спортивний коментратор, ведучий програми "Футболоманія".

Закінчив Київський Національний Економічний Університет ім. Вадима Гетьмана (магістр з міжнародної економіки). У медіа, зокрема на Українському радіо, з 2002-го року.

Для телебачення і радіо працював коментатором на двох футбольних чемпіонатах світу і трьох першостях Європи. Із 2006-го коментує поєдинки Ліг чемпіонів і Європи (у тому числі, зі стадіону фінал Ліги Чемпіонів - 2011), клубних чемпіонатів Старого світу, а ще матчі баскетбольних Євробаскетів та єврокубків, розіграшу тенісних Кубків Девіса та Федерації (у тому числі, поєдинки національних збірних України на цих турнірах), інших змагань щодо цих видів спорту.

Також працював на спортивних телеканалах, на сайті, інтерв"юером та автором аналітичних матеріалів для спортивного тижневика, медіа - офіцером національної студентської збірної України на літній Універсіаді.

Із 2015-го року - один із ведучих інформаційно - аналітичної програми "Футболоманія" на Радіо "Промінь".

Серед захоплень: подорожі, фотографія, музика та активний відпочинок (від футболу до настільного тенісу), менеджмент і маркетинг, спілкування із цікавими людьми із різних сфер життя.