Мобільний додаток

Які правила щодо перевезення тварин на борту літака?

4.12.2019 р., 18:52

Нещодавно світ облетіла новина про кота Віктора, якого не хотіли пускати на борт літака через надмірну вагу. Які існують правила щодо перевезення домашніх улюбленців та як їх не порушили, Радіо Промінь розповіла менеджерка з комунікацій МАУ Анастасія Чаплигіна.

"МАУ перевозить лише собак та котів як в салоні літака, так і в якості зареєстрованого багажу. Як і в кожній авіакомпанії, в нас є свої ліміти на вагу: тварина не повинна перевищувати 8 кілограмів разом з контейнером для перевезення в салоні літака. Також, незалежно від ваги, в пасажирському салоні перевозяться собаки-поводирі, які супроводжують пасажирів з особливими потребами, та собаки-помічники співробітників державних органів", – розповіла Анастасія Чаплигіна.

Відповідно до правил, зазначила працівниця МАУ, під час реєстрації на рейс пасажир повинен надати медичну довідку, свідоцтво про вакцинацію тварини, а також дозвіл на вивіз, ввіз або транзит для тварини: "Окремо можуть бути передбачені й інші документи, які передбачені діючими правилами та законами країни відправлення, транзиту чи прибуття".

"Літати з тваринами не можна до Великобританії ні в салоні літака, ні в багажному відділені, оскільки транспортування тварин підлягає суворому регулюванню карантинних органів країни в'їзду. Також є обмеження до подорожей в США, оскільки Америка забороняє ввезення французьких та англійських бульдогів, а також собак, які не досягти 6-місячного віку. Й окремо собак та котів не можна везти й до Ірану", – наголосила менеджерка з комунікацій МАУ Анастасія Чаплигіна.  

ФОТО: BBC

Які правила щодо перевезення тварин на борту літака?

Новини по темі