Мобільний додаток

Голова партії "Слуга народу" Корнієнко: ми за турборежим, де він тільки може бути

20.11.2019 р., 09:25

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів в ефірі Українського радіо, чи можлива співпраця громадянського суспільства та влади.

Олександр Корнієнко зазначив, що в прийнятті рішень партія "Слуга народу" намагається керуватися багатьма думками і готова приймати обгрунтовані позиції від різних громадських організацій для того, щоб отримати певний "люфт" для подальшого руху.

"Щодо ключових реформ у нас є такий "неформалізований консенсус" щодо того, що треба рухатися лише якимось певним напрямком. Ми хочемо почути різні думки, щоб мати певний люфт, розуміння того, що до кінцевої точки можна прийти і якимось іншим шляхом. Десь є червоні лінії, які нам виставить громадянське суспільство, і ми це приймаємо. Але якась більша варіативність нам теж важлива, щоб ми мали варіанти, якими можемо рухатись та шукали консенсусу", – зазначає голова партії.

Він додав, що ця співпраця реалізується у вигляді залучення експертів до роботи над певними законопроєктами.

"Турборежим вже потроху закінчується, ми працюємо в такому сталому режимі. Але ми навіть у турборежимі знаходили можливість залучати експертів до певних законів. Багато що вже написано і підготовлено, варто лише взяти, подивитися, наскільки це відповідає нашій політичній програмі і рухатися далі. Зрозуміло, що якісь фундаментальні речі, на кшталт кодексів, пишуться по кілька років багатьма людьми. І якщо ми хочемо кодифікувати якісь економічні закони – це фундаментальні речі. Але якісь швидкі речі можна писати швидко. Ми за турборежим там, де він може бути, і за сталий режим там, де потрібен сталий режим", – говорить Олександр Корнієнко.

Фото: bbc

Голова партії "Слуга народу" Корнієнко: ми за турборежим, де він тільки може бути

Новини по темі