Мобільний додаток

Дмитро Лубінець: у новій делегації до ПАРЄ є люди, які відстоюватимуть українські національні інтереси

20.09.2019 р., 11:40

Голова комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції і член постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ Дмитро Лубінець в ефірі Українського радіо прокоментував, як працюватиме нова делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи після повернення Росії.

"Серед тих, хто працював у попередньому скликанні і залишився, це Олексій Гончаренко та Юлія Льовочкіна", — зазначив Дмитро Лубінець.

Член постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ зауважив, що народні депутати, які приїжджають у ПАРЄ, мають наголошувати на схваленні якихось "правильних рішень про українське питання".

"Народні депутати, які приїжджають у ПАРЄ, на мій погляд, це люди, які висловлюють політичну позицію і наголошують на прийнятті якихось правильних рішень про українське питання. Технічну роботу виконують дипломатичні представництва, вони не змінюються", — сказав він.

Лубінець підкреслив, що у новій делегації, яка увійшла до ПАРЄ, є люди, які відстоюватимуть українські національні інтереси.

"Я приблизно побачив, хто зайшов у склад ПАРЄ, я можу сказати: принаймні там переважна більшість людей буде робити все, щоб відстояти українські національні інтереси", — прокоментував нардеп.

Нагадаємо, днями Верховна Рада визначила новий склад української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Зокрема, у складі делегації від фракції "Слуга народу" Бардіна Марина, Мережко Олександр, Мезенцева Марія, Забуранна Леся, Кальченко Сергій, Ясько Єлизавета, Овчинникова Юлія; від "ОПЗЖ" Юлія Льовочкіна; від "Батьківщини" Сергій Соболєв; від "ЄС" Гончаренко Олексій; від "Голосу" Леся Василенко Леся; від депутатської групи "За майбутнє" Дмитро Лубінець.

Парламентська асамблея Ради Європи 26 червня погодилася повернути делегацію Росії без жодних санкцій.

На фото — Дмитро Лубінець, facebook.com 

 Дмитро Лубінець: у новій делегації до ПАРЄ є люди, які відстоюватимуть українські національні інтереси

Новини по темі