Мобільний додаток

Як правильно доглядати за шкірою обличчя — поради косметолога

31.08.2019 р., 17:01

Косметолог-масажист Ганна Романова розповіла, як правильно доглядати за шкірою.

Перше, що потрібно робити - очищувати шкіру. Ми вмиваємо обличчя водою з використанням яких-небудь миючих засобів. Це потрібно робити не милом, тому що мило дуже сушить шкіру. Потрібно використовувати якісь м'які пінки, гелі для вмивання. 

 

Після очищення потрібно тонізувати шкіру. Обов'язково потрібно використовувати тонік, підібраний відповідно до типу шкіри. За його допомогою ми зберігаємо вологу в шкірі. Якщо шкіра жирна, можна використовувати тонік із вмістом спирту. Але особисто я противник цього, тому що спирт усе одно сушить шкіру. Краще використовувати тонізації без спирту. 

 

Після тонізації ми обов'язково маємо зволожити шкіру. Крем також має бути підібраний за типом шкіри та віком. Це може бути крем для проблемної шкіри, для комбінованої шкіри. Крем наноситься тільки за масажними лініями, подушечками пальців,  не розтягуючи шкіру. 

 

Коли ви купуєте косметику, бажано, щоб засоби для очищення, тонізації та зволоження були однієї марки. Тому що кожна марка має свою молекулярну формулу, коли одне доповнює інше. 

 

Після усіх цих процедур можна також зробити тонізацію льодом. Він буде корисним у більш зрілому віці, до 25 років у ньому немає потреби. Лід дуже добре робити з настою трав: ромашка, евкаліпт, зелений чай. Можна навіть брати заморожені фрукти, наприклад, чорниці. Усі вони добре тонізують шкіру і містять вітаміни. Важливо: протирати обличчя льодом потрібно через марлечку, тому що лід є агресивним для шкіри. Протипоказанням до використання льоду може бути розширення судин на обличчі. 

 

Дуже важливо пити воду. Для того, щоб наша шкіра сяяла, а волосся було у гарному стані, обов'язково потрібно випивати не менше 8 склянок води на день. Таким чином ми насичуємо шкіру водою зсередини. 

 

фото pexels.com

Як правильно доглядати за шкірою обличчя — поради косметолога

Новини по темі