Мобільний додаток

"Це випадок, коли форма домінує над змістом": політичний експерт про перші рішення Верховної Ради

30.08.2019 р., 16:10

Політичний експерт Олексій Мінаков вважає, що одна з цілей нової влади — продемонструвати готовність працювати вже з першого дня. Про це він сказав в ефірі Українського радіо, аналізуючи перше засідання Верховної Ради 9 скликання.

Олексій Мінаков звернув увагу на те, що вчора у Верховній Раді був дійсно насичений день, і було проголосовано дуже багато рішень.

"Я думаю, це була одна з задумок, одна з цілей нової влади – продемонструвати, що вони вже з першого дня готові працювати, більш ніж 12 годин. Адже вони скінчили працювати о другій ночі. Це була одна з цілей. Хоча, на мій погляд, це випадок, коли форма домінує над змістом", – вважає експерт.

На думку Олексія Мінакова, ключовою подією учорашнього дня і першого засідання стали кадрові рішення та голосування за новий уряд. Втім, він звернув увагу на те, що частина рішень учора приймалися взагалі без обговорення.

"Ті, хто дивилися ці засідання вночі, бачили, що депутати вже втомилися і спікерові доводилося якось додатково мотивувати депутатів. Тим паче, якщо ви дивилися до кінця голосування, то там рішення приймалися вже одне за одним, без жодного обговорення. Мова у тому числі про законопроєкти, в яких не було текстів. Тобто депутати голосували лише за назву. Це те, що насторожило", – наголосив експерт.

Політолог Олег Саакян вважає, що новообрані депутати у перший день роботи хотіли продемонструвати свою ефективність.

 

Олексій Мінаков, фото - Facebook 

"Це випадок, коли форма домінує над змістом": політичний експерт про перші рішення Верховної Ради

Новини по темі