Порошенко приїхав на допит у ДБР

25.07.2019 р., 15:58
Порошенко приїхав на допит у ДБР

П'ятий президент України Петро Порошенко приїхав у Державне бюро розслідувань, де сьогодні, 25 липня, мав відбутись його допит.

Про це повідомляє Українська правда.

"Незважаючи на те, що ні я, ні мої представники жодного разу не отримували жодного документа по запрошенню, ми спілкуємось виключно з телеграм-каналом пана Портнова, який у нас є "представником" ДБР, незважаючи на те, що сьогодні була міжнародна зустріч в мене призначена на 15 годину, я вимушений був перенести міжнародну зустріч і реагувати на ті інсинуації, які запускає і пан Портнов, і окремі представники ДБР, і сьогодні з'явитися сюди для того, щоб повністю спростувати потуги Портнова і його поплічників з Російської Федерації для того, щоб дискредитувати Україну. У них це точно не получиться", — зазначив Петро Порошенко.

Нагадаємо, у ДБР раніше повідомили, що колишній президент Петро Порошенко сьогодні не прийшов на допит, передавши через адвоката заяву. Порошенка повторно викликають на допит 8 серпня.

Порошенка викликали до ДБР як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".

ФОТО: Українська правда