Мобільний додаток

Климпуш-Цинцадзе: українці й надалі користуватимуться безвізом

11.06.2019 р., 15:57

Українці й надалі користуватимуться безвізовим режимом з Європейським Союзом, якщо не порушуватимуть його правил, переконана віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Про це вона повідомила в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень", прокоментувавши, якими є підсумки 2-ої річниці дії безвізу України з ЄС.

Ведучий:

Роман Коляда

"Європейський Союз щороку надає нам звіти після того, як був запроваджений безвіз. Цифри є достатньо стабільними. Крім того, у звітах містяться рекомендації щодо того, що потрібно далі робити, у якому напрямку потрібно рухатися, аби ми й надалі могли користуватися безвізом, але якихось кричущих речей у цих звітах ми не відзначаємо", — зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єр-міністр України зауважила, що українці й надалі користуватимуться безвізом, якщо не порушуватимуть його правил.

"Гадаю, ми і далі будемо користуватися безвізом за умови того, що українські громадяни теж відповідально ставитимуться до користування безвізом і не порушуватимуть правила перебування в країнах Європейського Союзу", — сказала вона.

Нагадаємо, 1 травня 2017 року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування віз на короткострокові поїздки для громадян України при відвідуванні 30-ти країн ЄС і Шенгенської зони, окрім Сполученого Королівства та Ірландії. 11 червня 2017 року безвіз запрацював.

Представництво України при ЄС повідомило, що від початку запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом безвізом скористалися понад 2 мільйонів українських громадян.

Прослухати повну версію.

На фото — Іванна Климпуш-Цинцадзе, facebook.com

Климпуш-Цинцадзе: українці й надалі користуватимуться безвізом

Новини по темі