Мобільний додаток

Хто з партій проходить в Раду — соціологічне опитування

22.05.2019 р., 13:43

Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування, яке стосується електоральних симпатій виборців і визначає перелік партій, які потенційно можуть пройти до Верховної Ради України після дострокових парламентській виборів.

За результатами соцопитування, найбільше шансів має партія "Слуга народу", яку готові підтримати 43,8% виборців, які вже визначились за кого будуть голосувати на виборах до парламенту.

За "Опозиційну платформу – За життя" готові проголосувати 10,5% опитаних, БПП "Солідарність" — 8,8%, "Батьківщину" —7,3%, партію "Сила та честь" — 5,1%, партію Святослава Вакарчука "Голос" — 4,6%, Радикальну партію Олега Ляшка — 3,3%, Опозиційний блок — 3,2%.

Рейтинг інших партій ("Громадянська позиція", "Свобода", "Аграрна партія України", "Самопоміч", партія Володимира Гройсмана, "УДАР", "Відродження", "УКРОП", "Народний фронт") складає менше 3%.

Зазначається, що опитування було проведено з 16 по 21 травня серед населення віком від 18 років і старше. Метод опитування — особисте інтерв'ю. Вибірка є репрезентативною за віком, статтю, регіонами і типом населення. Всього було опитано 2 тисячі респондентів. Похибка  — не більше 2,2%.

Зауважимо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Позачергові вибори до Верховної Ради України призначено на 21 липня 2019 року.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. На урочистому засіданні Зеленський склав присягу українському народові та офіційно став президентом України та оголосив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

21 травня відбулись консультації президента України Володимира Зеленського з лідерами фракцій та керівництвом Верховної Ради щодо розпуску Верховної Ради України.

Інфографіка — Рейтинг

Хто з партій проходить в Раду — соціологічне опитування

Новини по темі