Мобільний додаток

На "Олімпійському" розпочалися дебати Порошенка і Зеленського (прямий ефір)

19.04.2019 р., 18:55

На НСК "Олімпійський" розпочалися агітаційні заходи кандидатів у президенти України Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Суспільне телебачення веде пряму трансляцію. 

Як повідомляють ЗМІ, на НСК "Олімпійський" присутні понад 22 тисяч осіб, ситуація спокійна – під контролем правоохоронців.

На 21:00 у студії "Суспільного" заплановані національні дебати, на які запрошені Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Якщо буде присутній лише один кандидат, то весь відведений ефірний час буде надано йому для передвиборчої агітації.

Нагадаємо, напередодні ЦВК дозволила перенести початок дебатів з 20:00 на 21:00 у п'ятницю, 19 квітня. Таким чином, кандидати у президенти зможуть взяти участь і у неофіційних дебатах на НСК "Олімпійський", і у дебатах на "Суспільному", як передбачає закон. 

Читайте такожСліпачук: поява кандидатів на дебатах — це прояв поваги і до закону, і до виборців

Раніше Петро Порошенко заявив про готовність брати участь у дебатах у студії "Суспільного". Натомість у штабі Володимира Зеленського пропонували провести дебати 19 квітня у режимі телемосту - їхній кандидат не хоче приходити у студію телеканалу, бо на стадіоні "більш відкрита атмосфера". Після рішення ЦВК про перенесення початку дебатів у штабі Зеленського заявили, що їхній кандидат не братиме участі у дебатах на "Суспільному".

Національна суспільна телерадіокомпанія України є організатором та офіційним мовником передвиборчих теледебатів, проведення яких передбачено законом "Про вибори президента України". Суспільний мовник надає сигнал трансляції теледебатів будь-якій телерадіорганізації за попередньою заявою.

                                                       Фото - dt.ua

На "Олімпійському" розпочалися дебати Порошенка і Зеленського (прямий ефір)